Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt
Postaw na współpracę albo staw czoła niepowodzeniom

Ludzkość jest gatunkiem znajdującym się na szczycie łańcucha pokarmowego. Ma to coś wspólnego z naszymi wyewoluowanymi mózgami, ale znacznie bardziej z naszą zdolnością do tworzenia jednostek, które dążą do wspólnych celów. Szczególnie w niesprzyjających warunkach.

Wiele organizacji stoi w obliczu zagrożeń wynikających ze zmieniającej się rzeczywistości. Należy wspierać współpracę - wewnętrzną i ze światem zewnętrznym. Wewnętrzna często obejmuje operacje hybrydowe i ustalenia dotyczące pracy zdalnej dla rozproszonych geograficznie zespołów. Oczekuje się, że pozostaniemy, a nawet ulepszymy współpracę.

Insight 1

Wyzwania pracy zdalnej

Zespoły muszą zbudować kanały komunikacji i ustalić wzorce częstotliwości. Należy przestrzegać nowej, wirtualnej etykiety, zachowując kulturę firmy. Często wymagany jest model operacyjny współpracy, aby zapewnić codzienne, cotygodniowe spotkania dyskusyjne, indywidualne sesje coachingowe.

Na technologiczne, cyfrowe wyzwanie należy odpowiedzieć, decydując, które narzędzia cyfrowe są najbardziej efektywne do celów współpracy, komunikacji, pozostania kreatywnymi i skutecznymi w podejmowaniu decyzji

Insight 2

Wyzwanie niejasnych ról i kompetencji

Upadły tradycyjne hierarchie i linie decyzyjne. Często manager nie ma ostatecznej wiedzy, która decyzja byłaby odpowiednia w danej sytuacji. Nowe kompetencje stają się niezwykle ważne. Wydaje się, że autonomiczne zespoły o wysokim poziomie zaangażowania i zdolności do rozwoju są kluczem do przyszłości.

Insight 3

Stwórzmy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego zespołu!

Wspólnym wysiłkiem zmierzającym do zdiagnozowania właściwej interwencji, architekci DEVELOR zajmujący się edukacją mogą zaprojektować właściwe rozwiązanie. Może to obejmować ustanowienie kanałów komunikacji; opracowywanie norm współpracy wirtualnej i projektowanie modelu operacyjnego współpracy. Możemy wspierać zespół w doborze odpowiednich narzędzi cyfrowych do odpowiedniego celu.

Stworzymy imprezy integracyjne online lub poprzez eksperymentalne zajęcia edukacyjne. Ostatecznie dzięki unikalnemu narzędziu Team Sociomapping możemy zwiększyć spójność zespołu.

Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.