Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
  Nie wystarczy DZIAŁAĆ zwinnie, trzeba BYĆ zwinnym

  Widzimy, jak firmy poświęcają mnóstwo czasu i pieniędzy na wdrażanie zwinnych praktyk, szkolenie scrum masterów lub zatrudnianie zwinnych trenerów. Jednak pomimo wszelkich wysiłków, 9 na 10 zwinnych transformacji nie generuje zdolności przystosowania się do zmieniających się warunków rynkowych. To, czego często brakuje, to przygotowanie swoich ludzi do wyzwań, zadań i umiejętności związanych z nowymi rolami.

  Organizacja, zespół, a nawet jednostka, nie stają się zwinne po ukończeniu kursu lub szkolenia Przynajmniej dopóki nie będą w stanie wdrożyć zwinnych zasad w swojej codziennej rzeczywistości. Dlatego często utkną na poziomie zwinnego działania, wciąż nie będąc zwinnymi.

  Insight 1

  Nowe podejćie wymaga nowego nastawienia

  Żyjemy w świecie VUCA (zmiennym, niepewnym, złożonym, niejednoznacznym). Doświadczamy tego na co dzień. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że zwinne działanie to nie tylko trend w modzie, ale jeden ze sposobów pokonywania wyzwań, przed którymi stoimy To rozpoznanie pomaga radzić sobie z oporem współpracowników przed zwinną transformacją, zwłaszcza w przypadku powszechnej organizacyjnej niechęci do zmian.

  Aby wesprzeć firmy w inicjowaniu tej zmiany i rozwijaniu właściwego sposobu myślenia, oferujemy bardzo angażujące, oparte na grze program szkoleniowy – VUCA Challenge. Podczas tego programu uczestnicy doświadczają i rozumieją wyzwania świata VUCA, uczą się radzić sobie z tymi wyzwaniami za pomocą różnych narzędzi i technik oraz ćwiczą zespołowe i indywidualne procedury oparte na podejściu zwinnym

  Insight 2

  Zwinny, a jednocześnie niezwinny?

  Coraz popularniejsza jest metodologia agile i zwinne zarządzanie projektami. Metoda ta wywodzi się z rozwoju oprogramowania, ale obecnie jest używana przez coraz więcej firm spoza IT. Jednak pomimo wielu zalet, podejście zwinne nie powinno być stosowane w każdej firmie i każdej części biznesu.

  Dla wielu firm lepiej jest zachować tradycyjny model działania, wykorzystując zwinność w wybranych projektach. W tym celu muszą zidentyfikować odpowiednie obszary do wdrożenia zwinnych praktyk i nauczyć ludzi, jak działać zwinnie w organizacji, która jest zarówno zwinna, jak i tradycyjna.

  Powiązane artykuły

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.