• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  Firma Develor Polska w 2019 roku została zaproszona przez Orange Polska do realizacji szkolenia w obszarze „Skuteczność liderska”. Grupą docelową byli managerowie wszystkich szczebli i departamentów w organizacji około 2000 osób, których należało przeszkolić w czasie kilku miesięcy. Założeniem bazowym było, iż około 50% szkoleń jest realizowanych przez trenerów Develor Polska, a pozostała część przez trenerów wewnętrznych Orange na bazie udostępnionej licencji na szkolenie.

  Celem programu było:

  ✔ Wsparcie programu .ONE poprzez zwiększenie skuteczności liderów w świecie VUCA.
  ✔ Budowanie bardziej zwinnej kultury organizacyjnej, gotowej na skuteczne radzenie sobie z wyzwaniami współczesnego świata.
  ✔ Wyposażenie liderów Orange w praktyczne narzędzia zwiększające skuteczność (m.in. Agile i Lean)

  Program szkolenia został „uszyty na miarę” i opracowany w ścisłej współpracy z Orange uwzględniając mocno spójność z programem transformacji oraz oczekiwaniami grupy docelowej.
  Develor Polska zrealizował dla nas 54 dni szkoleniowe w całej Polsce.

  Trenerzy Develor Polska wykazali się dużą znajomością tematyki, wysokimi zdolnościami utrzymania uwagi grupy i jej zaangażowania.

  Średnia ocena NPS ze szkoleń w skali od -100 do +100 wyniosła 82,3, co świadczy o niezwykle wysokiej satysfakcji uczestników.
  Firma Develor była także współodpowiedzialna za wsparcie organizacyjne procesu realizacji szkoleń pod kątem rezerwacji trenerów i ich transportu oraz przygotowania i druku materiałów szkoleniowych dla uczestników.

  Jakość usług proponowanych przez firmę Develor oraz elastyczna współpraca w trakcie projektu utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to niezawodny i godny zaufania partner, dlatego rekomendujemy Develor Polska jako wiarygodnego partnera w zakresie realizacji wymagających, dużych projektów rozwojowych.

   

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.