Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
  Zarządzanie w świecie VUCA

  Złożoność biznesów rośnie w coraz szybszym tempie. Wiele firm jest złożonych i ma szereg dobrych odpowiedzi na każde pytanie. Każdego dnia coraz więcej organizacji - lub części ich działalności - staje się złożonymi, tak że związek przyczynowo-skutkowy możemy wywnioskować tylko z perspektywy czasu i nie ma właściwych odpowiedzi.

  Radzenie sobie ze światem VUCA stanowi wyzwanie dla prawie każdego lidera. Zarządzanie złożonymi organizacjami lub rozwiązywanie złożonych problemów, zwłaszcza w ciągle zmieniającym się środowisku, wymaga nastawienia na rozwój i nowego zestawu adaptacyjnych kompetencji przywódczych.

  Insight 1

  Nastawienie ma znaczenie

  Co jest ważniejsze w przywództwie – umiejętności czy sposób myślenia? Przedefiniowanie sposobu myślenia jest teraz najważniejsze. Dzięki temu menedżerowie będą mogli radzić sobie ze złożonością i niepewnością. Punktem wyjścia jest nastawienie na rozwój – nie tylko dla liderów, ale dla wszystkich. Z nastawieniem na rozwój ludzie lubią wyzwania, postrzegają porażkę jako możliwość rozwoju.

  Drugim elementem jest odwaga, umiejętność podejmowania ryzyka i odpowiedzialność za nasze działania. Jak liderzy mogą budować środowisko nastawienia na rozwój i bezpieczeństwo? Tylko wtedy, gdy są w dobrym nastroju i podejmują działanie. Na tym się skupiamy w naszych programach przywódczych.

  Insight 2

  Umiejętności przyszłości

  Model VUCA prime wymaga od liderów skupienia się na budowaniu wizji, zrozumienia, klarowności i zwinności. Pomogą one poradzić sobie i przezwyciężyć zniechęcające i paraliżujące skutki świata VUCA. Przyszłe umiejętności przywódcze rozwijane są dzięki różnym, złożonym programom offline i online.

  Nasze programy, oparte na grach, odgrywają kluczową rolę w kierowaniu uwagi liderów na obszary, które są dla nich istotne dzisiaj i jutro. Programy VUCA Challenge i Mission to Mars angażują uczestników i stwarzają poczucie pilności.

  Insight 3

  Rutyny przywódcze zrównoważonego rozwoju

  Właściwy sposób myślenia sprawia, że ludzie są otwarci na zmiany, odpowiadając na pytanie: „Po co zmieniać?” Dlatego programy szkoleniowe rozpoczynamy od kursów zmiany nastawienia. Drugie pytanie brzmi: „Jak się teraz zachować?” Odpowiadamy na to poprzez ustrukturyzowany rozwój odpowiednich umiejętności przywódczych. Najgorsze, co może się zdarzyć, to mieć zmotywowanych i wyszkolonych liderów i wrzucić ich do systemu, w którym nie mają miejsca na wykorzystanie nowego sposobu myślenia i rutyny.

  Dlatego też Leadership Operating Model (LOM) – zbiór oczekiwanych rutynowych działań dla określonej grupy menedżerów – musi zostać ustalony lub zweryfikowany.

  Nasze rozwiązania

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.