Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
  Czy samodzielna nauka jest rozwiązaniem?

  Szybki styl życia, cyfryzacja i potrzeba personalizacji zmieniły nasze nawyki uczenia się. Potrzebujemy bardziej elastycznych, niezależnych, ale skutecznych programów rozwojowych. Jak zatem stworzyć program gdy brakuje kontroli nad tym, gdzie i kiedy uczą się uczestnicy?

  Samodzielna nauka staje się trendem. Jaka jest jej skuteczność? Badania pokazują, że tylko 10% uczestników kończy rozpoczęty kurs online. Niezbędne jest połączenie niezależnych elementów nauki z tymi, nad którymi trener ma kontrolę podczas szkoleń. Zapewni to pożądaną efektyność uczenia się.

  Insight 1

  Zaprojektuj wyjątkową podróż edukacyjną

  Każdy program szkoleniowy został opracowany tak, aby uwzględniał odpowiednie treści, zachowywał odpowiednią dynamikę i miał maksymalny wpływ na naukę. Nie można w sposób przypadkowy podzielić istniejących szkoleń na moduły online i offline. Utracona zostanie cała spójność szkolenia.

  Nasze podejście blended learning spójnie łączy elementy online i offline. Programy szkoleń hybrydowych projektujemy, mając na uwadze 2 wymiary: czas i miejsce uczenia się. Dbamy o cele i opcje, unikając ograniczeń poszczególnych elementów. W ten sposób tworzymy program, który zapewnia maksymalny wpływ na rozwój, jednocześnie zachowując elastyczność i interaktywność dla uczestników.

  Insight 2

  Zaangażuj uczestników

  Zaangażowanie i motywacja uczestników są kluczem do sukcesu każdego programu rozwojowego. Musimy zadbać, aby uczestnicy pozostali aktywni przez cały okres nauki. Wymaga to skupienia się na elastyczności, personalizacji i wysokim stopniu interaktywności. Równoważenie form online i offline jest częścią większości programów nauczania hybrydowego.

  Jednak harmonia musi być również celem między niezależnymi (asynchronicznymi), a prowadzonymi przez trenera (synchronicznymi) elementami uczenia się. Trudne zadania domowe, pigułki wiedzy, działania oparte na grach lub symulacje online to tylko kilka przykładów wszechstronnego zestawu narzędzi DEVELOR, który można zastosować.

  Insight 3

  Pracuj z Architektem Rozwoju

  Każdy program nauczania hybrydowego jest wyjątkowy. O jego strukturze i zawartości decydują nie tylko potrzeby klientów i preferencje uczestników, ale także możliwości i ograniczenia techniczne. Docelowe wyniki można osiągnąć na kilka sposobów. Szeroka gama różnych metod i narzędzi uczenia się może utrudniać wybór i znalezienie najlepszego rozwiązania.

  Tutaj pomogą Wam nasi Architekci Rozwoju DEVELOR. Ocenią Twoje potrzeby i zmapują szczegóły, aby zaprojektować najbardziej odpowiedni dla Ciebie program nauczania. Dzięki temu każdy program jest wyjątkowym doświadczeniem edukacyjnym.

  Powiązane artykuły

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.