• 13 maja - Action Learning
   

  Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  Z przyjemnością potwierdzam, że firma szkoleniowa Develor Polska Sp. z o.o.  realizowała dla mojego działu projekt rozwojowy, który przyniósł mierzalną i istotną zmianę w prowadzonym przeze mnie zespole.

  Diagnoza: Zespół znajdował się w trudnej sytuacji, pojawiły się zmiany, nowe wyzwania postawione przez Zarząd, a także dwóch nowych, menedżerów zespołów. Firma Develor/Fun Hunters rozpoczęła od zastosowania narzędzia on-line – diagnozy sytuacji w zespole, które potwierdziło, iż zespół bardziej widzi się jako grupa robocza i kluczowym obszarem rozwojowym są relacje w zespole. Zespół miał kłopot z komunikacją, zaufaniem, współpracą i docenianiem swojej różnorodności.

  Rozwiązanie: Wspólnie z trenerami przyjęliśmy następujący plan działań:
  ✔ 2 dniowy wyjazd – szkolenie teambuilding, gdzie pracowaliśmy nad „oczyszczeniem” atmosfery, zbudowaniem podstaw do dalszego funkcjonowania i umocnieniem roli 2 nowych menedżerów
  ✔ Cykliczne warsztaty (raz na 3-4 miesięce) w formie Expresso Training, czyli odbywające się w naszej siedzibie 3-4 godzinne sesje, które skupiały się na rozwoju następujących umiejętności:
  – komunikacja (głównie normy w zespole, komunikacja w stresie i sytuacjach kryzysowych)
  – udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej

  Warsztaty były prowadzone przez trenerów z dużym zaangażowaniem, w formie interaktywnej i zróżnicowanej – z dużą ilością ćwiczeń i możliwością praktyki konkretnych umiejętności w zespole oraz elementami doskonale trafiającymi do generacji Y (gros mojego zespołu), czyli grami np. Mgła nad Europą, która stanowiła zwieńczenie cyklu i uzyskała najwyższe oceny w ankietach.

  Rezultaty: Na koniec cyklu ponownie za pomocą tego samego narzędzia oceny zespołu zmierzyliśmy efekty. Wyniki projektu znacznie przekroczyły oczekiwania – zespół z grupy roboczej przeobraził się w tzw. zespół autentyczny, a największy przyrost odnotowaliśmy w parametrze relacje w zespole.

  Zmiana faktycznie odczuwalna w zespole, który znacznie skuteczniej komunikuje się i wspiera, co z kolei przekłada się na jego wyższą efektywność i realizację ambitnych celów, które zostały przed nim postawione.  Rekomenduję firmę Develor jako profesjonalnego i doświadczonego doradcę w kwestiach budowy efektywnych zespołów.”

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.