Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
  Dotychczasowa sprzedaż dobiegła końca

  Chociaż wydaje się, że w większości krajów surowe obostrzenia dobiegły końca, zmieniły się pewne nawyki; lekarze odkryli, że nie muszą osobiście spotykać się z przedstawicielami medycznymi, kierownicy sklepów detalicznych mogą wygodnie zamawiać online. Organizacje sprzedażowe muszą opracować nowe sposoby docierania do klientów i na nowo odkryć zachowania sprzedawców podczas interakcji.

  Spotkania wirtualne mają inny charakter niż spotkania fizyczne. I chociaż niektóre dawne praktyki mogą nadal działać, oczekiwania klientów w prawie wszystkich branżach ewoluowały. Aby również ewoluować, sprzedawcy muszą najpierw zmienić sposób myślenia z „Biznes jak zwykle powróci” na „Świat jest nowy, dostosujmy się”. Wówczas ich umiejętności potrzebne do budowania zaufania, oceny potrzeb klienta i prezentacji produktu lub rozwiązania mogą być aktualizowane tak, aby pasowały do ​​nowej rzeczywistości.

  Insight 1

  Mniej czasu na budowanie zaufania

  W dzisiejszych czasach – niezależnie od tego, czy spotykamy się osobiście, czy online – możliwości budowania zaufania są ograniczone. Zarówno komunikacja online, jak i zasady dystansu społecznego ograniczają nasze możliwości, by zrobić dobre wrażenie. Niepewna przyszłość zmusza klientów do większej ostrożności.

  Zachowania sprzedażowe, które zostały zaniedbane, wymagają wzmocnienia. Dla handlowca ważniejsze jest teraz świadome dostosowywanie się do klienta, budowanie relacji, przygotowanie w ustrukturyzowany sposób na każdą interakcję z zamiarem przekroczenia oczekiwań. Pracę ze sprzedawcami zaczynamy od ukształtowania sposobu myślenia, tak aby byli gotowi zaakceptować potrzebę zmiany. Następnie trenujemy sprawdzone, skuteczne zachowania i dodajemy nowe praktyki, które są odpowiednie dla nowej ery. Trenujemy to, wykorzystując sprawdzone koncepcje w praktycznych sytuacjach w ich biznesie

  Insight 2

  Sprzedaż to coś więcej niż zamawianie

  Coraz większa zmiana w kierunku online, obniża dokładną ocenę potrzeb. Dzisiaj możesz zamówić Teslę za pomocą pięciu kliknięć. Klienci mają mylne wrażenie, że bez konsultacji z ekspertem ich decyzja jest tak samo dobra i dopasowana do ich potrzeb, jak po konsultacji.

  Kluczowym wyzwaniem związanym ze sprzedażą staje się wtedy ustalenie, że handlowiec w roli eksperta jest potrzebny. A to wzmacnia potrzebę szkolenia sprzedawców na zaufanego doradcę. Dlatego DEVELOR w programach sprzedażowych koncentruje się na zrozumieniu wszystkich ról sprzedawcy.

  Insight 3

  Interakcja to doświadczenie

  Mylne wrażenie „Mogę zamówić wszystko online” również podważa znaczenie doświadczenia klienta. W konsekwencji firma albo działa w pełni online, albo musi zapewnić najlepszą sprzedaż i obsługę klienta, aby przetrwać badanie podróży klienta w nowej rzeczywistości, przekwalifikowanie kluczowych interakcji osobistych i upewnienie się, że są one dobrze realizowane, ma kluczowe znaczenie dla firm, które chcą zmaksymalizować wartość interakcji międzyludzkiej w sprzedaży.

  Naszym celem w rozwoju sprzedaży pozostaje przekraczanie oczekiwań klientów poprzez szkolenie wzorców komunikacji i stosowanie procedur operacyjnych, które stale je wzmacniają.

  Nasze rozwiązania

  Powiązane artykuły

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.