Close
 Close

Develor International

Show all contacts
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Przeglądaj zasoby
  Contact Us
Najlepszy sposób na naukę? Gry!

Gry są podstawowym sposobem interakcji i uczenia się. Oferują wiele możliwości nie tylko dzieciom, ale także dorosłym, aby rozwijać swoje umiejętności poprzez praktykę, eksperymentowanie i interakcję ze sobą i środowiskiem.

W DEVELOR stosujemy różne formy tej metody w programach rozwojowych - szkolenia oparte na grach, symulacje online, gry na tablecie lub eksperymentalna nauka w domu lub na świeżym powietrzu. Grywalizacja to narzędzie zwiększające doświadczenie uczestników, a tym samym emocjonalne zaangażowanie menedżerów i pracowników.

Insight 1

Polegaj na własnym doświadczeniu

W dzisiejszych czasach, oprócz wpływu nauki, rośnie oczekiwanie, że programy szkoleniowe będą ekscytujące, angażujące, innowacyjne i nowoczesne. Uczestnicy chcą się dobrze bawić podczas nauki. Chociaż jest to istotne, wiąże się z tym również duże ryzyko: zabawa nie powinna mieć pierwszeństwa przed nauką, ale ją wspierać.

W przypadku nauki opartej na grach, w programach DEVELOR gry są specjalnie zaprojektowane w celach edukacyjnych. Charakterystyka gry i zasady gry są nieodłączne w samych działaniach edukacyjnych, wykorzystując wewnętrzne doświadczenia uczestników.

Insight 2

Wybierz grę, odpowiednią dla Twoich celów

Czy wszystkie gry są takie same? My tak nie uważamy. Istotne jest, abyśmy świadomie wybierali rozwiązania oparte na grach, mając na uwadze cel nauki. Dlatego w rozszerzającym się portfolio DEVELOR do nauki opartej o gry, rozróżniamy kursy szkoleniowe, które są całkowicie oparte na grach, symulacjach biznesowych, grach planszowych, ćwiczeniach opartych na doświadczeniu w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, wirtualnych kursach szkoleniowych opartych na grach i narzędziach rozwijania umiejętności.

Każdy ma określony cel i jest zaprojektowany dla różnych potrzeb edukacyjnych, które definiujemy wspólnie z naszymi klientami.

Insight 3

Popularne kursy, oparte o gry

Nasze szkolenie “Przywództwo w oparciu o historię Amundsena” wspiera uczestników w rozwijaniu ich umiejętności przywódczych podczas gry inspirowanej historią wyprawy arktycznej Roalda Amundsena. Symulacja Fly for Life stawia uczestników w niekonwencjonalnej i bardzo trudnej sytuacji – muszą bezpiecznie wylądować Boeingiem 737 pod presją czasu.

W ramach szkolenia VUCA Challenge uczestnicy muszą rozwiązać sytuację kryzysową poprzez ciągłe planowanie, wykonywanie i przeglądanie swoich działań oraz dostosowywanie się do nieoczekiwanych zdarzeń. Program Mission to Mars – Adaptive Leadership umieszcza uczestników w środowisku pełnym nieznanych wyzwań, w którym uczą się i doświadczają elementów adaptacyjnego działania.

Related articles

Looking for help with Game-based Learning?

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.