• 13 maja - Action Learning
   

  Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
  Najlepszy sposób na naukę? Gry!

  Gry są podstawowym sposobem interakcji i uczenia się. Oferują wiele możliwości nie tylko dzieciom, ale także dorosłym, aby rozwijać swoje umiejętności poprzez praktykę, eksperymentowanie i interakcję ze sobą i środowiskiem.

  W DEVELOR stosujemy różne formy tej metody w programach rozwojowych - szkolenia oparte na grach, symulacje online, gry na tablecie lub eksperymentalna nauka w domu lub na świeżym powietrzu. Grywalizacja to narzędzie zwiększające doświadczenie uczestników, a tym samym emocjonalne zaangażowanie menedżerów i pracowników.

  Insight 1

  Polegaj na własnym doświadczeniu

  W dzisiejszych czasach, oprócz wpływu nauki, rośnie oczekiwanie, że programy szkoleniowe będą ekscytujące, angażujące, innowacyjne i nowoczesne. Uczestnicy chcą się dobrze bawić podczas nauki. Chociaż jest to istotne, wiąże się z tym również duże ryzyko: zabawa nie powinna mieć pierwszeństwa przed nauką, ale ją wspierać.

  W przypadku nauki opartej na grach, w programach DEVELOR gry są specjalnie zaprojektowane w celach edukacyjnych. Charakterystyka gry i zasady gry są nieodłączne w samych działaniach edukacyjnych, wykorzystując wewnętrzne doświadczenia uczestników.

  Insight 2

  Wybierz grę, odpowiednią dla Twoich celów

  Czy wszystkie gry są takie same? My tak nie uważamy. Istotne jest, abyśmy świadomie wybierali rozwiązania oparte na grach, mając na uwadze cel nauki. Dlatego w rozszerzającym się portfolio DEVELOR do nauki opartej o gry, rozróżniamy kursy szkoleniowe, które są całkowicie oparte na grach, symulacjach biznesowych, grach planszowych, ćwiczeniach opartych na doświadczeniu w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, wirtualnych kursach szkoleniowych opartych na grach i narzędziach rozwijania umiejętności.

  Każdy ma określony cel i jest zaprojektowany dla różnych potrzeb edukacyjnych, które definiujemy wspólnie z naszymi klientami.

  Insight 3

  Popularne szkolenia oparte o gry

  Nasze szkolenie „Przywództwo w oparciu o historię Amundsena” wspiera uczestników w rozwijaniu ich umiejętności przywódczych podczas gry inspirowanej historią wyprawy arktycznej Roalda Amundsena.

  W ramach szkolenia VUCA Challenge uczestnicy muszą rozwiązać sytuację kryzysową poprzez ciągłe planowanie, wykonywanie i przeglądanie swoich działań oraz dostosowywanie się do nieoczekiwanych zdarzeń. Program Mission to Mars – Adaptive Leadership umieszcza uczestników w środowisku pełnym nieznanych wyzwań, w którym uczą się i doświadczają elementów adaptacyjnego działania.

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.