Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
  Nie wystarczy szkolić umiejętności

  Znaczenie sposobu myślenia i jego wpływu na wyniki indywidualne jest znane od dawna. W dzisiejszym, ciągle zmieniającym się, bezprecedensowym i coraz bardziej złożonym świecie, znaczenie to jest jeszcze większe.

  Kiedy pracujemy w przewidywalnym środowisku i na prostym stanowisku, najważniejsze są doświadczenie i wiedza. Jeśli jednak musimy stale się dostosowywać, być otwartym na zmiany i innowacje oraz radzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, kluczem do sukcesu nie są umiejętności techniczne, lecz sposób myślenia.

  W dzisiejszym świecie skutecznym rozwiązaniem są programy szkoleniowe, które skupiają się nie tylko na rozwoju umiejętności, ale również na kształtowaniu postaw.

  Zmiana nastawienia już od dłuższego czasu znajduje się w centrum naszych programów, które z powodzeniem realizujemy dla coraz większej liczby uczestników naszych szkoleń.

  Insight 1

  Zmiana zaczyna się od otwartości i nastawienia na rozwój

  Ostatecznym celem każdego programu rozwoju ludzi musi być trwała zmiana zachowań i rutyn. Czy jest to możliwe bez zmiany sposobu myślenia? Szczerze w to wątpimy.

  Aby rozpocząć jakąkolwiek podróż ku zmianie, musimy być otwarci na samą zmianę. Musimy zaakceptować potrzebę zmiany i uwierzyć, że jesteśmy w stanie przeprojektować nasze obecne praktyki pracy.

  Dążymy do tego podczas warsztatów Growth Mindset. Podczas sesji uczestnicy rozumieją różnicę między stałym a wzrostowym nastawieniem oraz poznają metody, jak radzić sobie z przeszkadzającymi wewnętrznymi głosami.

  Za pomocą różnorodnych, angażujących ćwiczeń wyzwalają i utrwalają w sobie sposób myślenia, który jest im potrzebny do rozwoju. Warsztat jest idealnym punktem wyjścia dla programów rozwoju przywództwa, sprzedaży i innych umiejętności miękkich.

  Insight 2

  Programy Mindset dla liderów i wszystkich pracowników

  Istnieje kilka elementów mentalności i postaw, które wpływają na kompetencje jednostki. Podczas tworzenia modelu kompetencji lub określania odpowiednich tematów programu szkoleniowego, ważne jest, aby wziąć pod uwagę krytyczne czynniki dobrej wydajności w dłuższej perspektywie. Wszystko to należy robić z myślą o przyszłości, biorąc pod uwagę strategię firmy i nadchodzące zmiany.

  Digital Mindset w ostatnim czasie nabrał zasadniczego znaczenia. Oznacza to, że musimy być w stanie włączyć technologię do naszej codziennej rutyny i wykorzystać wartości, jakie oferuje.

  Programy oparte na grach, jak VUCA Mindset i Nowy Kair zostały zaprojektowane tak, aby wspierać adaptację do ciągle zmieniającego się świata i profesjonalne zastosowanie zasad agile, które są niezbędne dla liderów.

  Szkolenie z odwagi przywódczej, cieszą się coraz większą popularnością. Wzmacniają one świadome podejmowanie ryzyka i odpowiedzialności.

  Ekscytującą częścią naszego portfolio są programy Bezpieczeństwo pracy i Przywództwo z perspektywy bezpieczeństwa. Oba te programy pomagają zwiększyć świadomość aspektów bezpieczeństwa, związanych z pracownikami i przywództwem, a ich celem jest zmiana podstawowych postaw wobec zdrowia i bezpieczeństwa.

  Insight 3

  Zmiana sposobu myślenia? Trudna, ale możliwa do przeprowadzenia

  O ile nasze umiejętności są stosunkowo łatwe do rozwinięcia, o tyle zmiana sposobu myślenia jest procesem dłuższym i trudniejszym. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że nie jest to niemożliwe. Jeśli jesteś otwarty na to doświadczenie, możesz spodziewać się szybkich rezultatów.

  Mimo że wszystkie nasze programy szkoleniowe zawierają elementy zmiany sposobu myślenia, sugerujemy – szczególnie na początku złożonych programów rozwojowych – poświęcenie osobnego bloku na zbudowanie właściwego sposobu myślenia.

  Rozpoczęcie od warsztatów Growth Mindset jest mądrym wyborem dla każdej podróży rozwojowej.

  Ponieważ jednak uczenie się nie jest wydarzeniem a procesem, zmiana nie następuje z dnia na dzień. Musi być ona wzmacniana w trakcie szkoleń, a nawet później, w fazie wsparcia wdrożenia. Sesje coachingu zespołowego, warsztaty case studies, coaching indywidualny, dzielenie się najlepszymi praktykami, ale przede wszystkim wsparcie i nadzór bezpośrednich przełożonych to narzędzia, które mogą zakotwiczyć zaktualizowany sposób myślenia.

  Nasze usługi dedykowane mindset'owi

  Powiązane artykuły

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Mindset Change?

  Porozmawiajmy i odkryjmy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.
  Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.