• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  Grupa docelowa

  • Nowy pracownicy

  Liczba uczestników

  3-5 osób

  Czas trwania

  90 min/zespół

  Doświadczenia pracowników
  • Szkolenia oparte na grach

  Jakość i ilość przekazywanych informacji znacząco wpływa na krótkoterminowe zaangażowanie nowego współpracownika. Dlatego DEVELOR oferuje ujednolicony, oparty na grach proces wdrożenia nowych pracowników.

  Optymalizacja procesu onboardingu jest osiągana dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii gier na tablety. Specjalna gra edukacyjna zaprogramowana na tablety obejmuje różne zadania i czynności, które należy wykonać na terenie firmy z udziałem innych nowo przybyłych, współpracowników lub przedmiotów wokół nich. Łączy w sobie elementy cyfrowe z mechaniką tradycyjnej gry ucieczki.

  Employee Onboarding games

  Celem gry jest zapoznanie uczestników z otoczeniem biznesowym, w którym działa organizacja. Działania zespołu zawodników opierają się na historii, wartościach, bezpieczeństwie i innych wybranych aspektach, których każdy nowy pracownik musi się nauczyć.

  Ekscytujący, zabawny i wspierany technologią program integracyjny pozwala nowicjuszom lepiej zrozumieć firmę, ich pracę i współpracowników oraz zdobyć bardzo pozytywne i niezapomniane pierwsze doświadczenia.

  Dzięki naszemu partnerowi, DEVELOR dysponuje całą technologią, sprzętem i ekspertami, aby opracować w pełni dostosowany, oparty na grach program wdrożeniowy dla Twojej firmy.

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

   Powiązane rozwiązania