Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

Grupa docelowa

  • Nowy pracownicy

Liczba uczestników

3-5 osób

Czas trwania

90 min/zespół

Doświadczenia pracowników
  • Szkolenia oparte na grach

Jakość i ilość przekazywanych informacji znacząco wpływa na krótkoterminowe zaangażowanie nowego współpracownika. Dlatego DEVELOR oferuje ujednolicony, oparty na grach proces wdrożenia nowych pracowników.

Optymalizacja procesu onboardingu jest osiągana dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii gier na tablety. Specjalna gra edukacyjna zaprogramowana na tablety obejmuje różne zadania i czynności, które należy wykonać na terenie firmy z udziałem innych nowo przybyłych, współpracowników lub przedmiotów wokół nich. Łączy w sobie elementy cyfrowe z mechaniką tradycyjnej gry ucieczki.

Employee Onboarding games

Celem gry jest zapoznanie uczestników z otoczeniem biznesowym, w którym działa organizacja. Działania zespołu zawodników opierają się na historii, wartościach, bezpieczeństwie i innych wybranych aspektach, których każdy nowy pracownik musi się nauczyć.

Ekscytujący, zabawny i wspierany technologią program integracyjny pozwala nowicjuszom lepiej zrozumieć firmę, ich pracę i współpracowników oraz zdobyć bardzo pozytywne i niezapomniane pierwsze doświadczenia.

Dzięki naszemu partnerowi, DEVELOR dysponuje całą technologią, sprzętem i ekspertami, aby opracować w pełni dostosowany, oparty na grach program wdrożeniowy dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

Powiązane rozwiązania