Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  Grupa docelowa

  • Zespoły HR lub marketingu

  Liczba uczestników

  8 - 12

  Czas trwania

  6 - 12 tygodni

  Wojna o talenty dobiegła końca. Zdaniem Josha Bersina zwyciężyły talenty. Jeśli chcesz wygrywać na rynku, najpierw musisz wygrywać w miejscu pracy, a w tej walce silna marka pracodawcy, która nie tylko przyciąga największe talenty, ale zatrzymuje pracowników, jest koniecznością.

  Każda firma ma markę i renomę, nawet jeśli nie zostały one świadomie zaprojektowana: jak ludzie postrzegają Cię jako pracodawcę. Marka ta może zostać ulepszona lub po prostu zdefiniowana szczegółowo.

  W naszym podejściu, Employee Value Proposition (EVP) jest rdzeniem projektów Employer Brandingu, jest zbiorem skojarzeń i ofert dostarczanych przez organizację w zamian za umiejętności, możliwości i doświadczenia, które pracownik wnosi do organizacji. Bazując na naszych doświadczeniach, proces idealnie rozpoczyna się od wyboru podstawowych zadań / stanowisk, z którymi mamy problemy i na których będziemy się koncentrować podczas projektu brandingu. Następnie zostaną stworzone profile pracowników, do każdego podstawowego zadania. Fikcyjny opis idealnego kandydata – dane demograficzne, umiejętności, sposób myślenia, osobiste cele i oczekiwania w postaci motywacji i frustracji. EVP powinien być w pełni dostosowany do profilów. Wreszcie, należy zdefiniować podwaliny firmy. W przypadku organizacji międzynarodowej proces tworzenia globalnej / międzynarodowej marki może zakończyć proces.

  Employer branding

  Działamy w ścisłej współpracy z działami HR i marketingu, przy zaangażowaniu najwyższego kierownictwa, którego wkład jest kluczowym czynnikiem sukcesu, ponieważ odgrywają ważną rolę w realizacji i wdrażaniu elementów marki tworzonych przez zespół projektowy.

  Employer Branding i zaangażowanie pracowników idą w parze. Nie możemy skupiać się tylko na aspektach zewnętrznych, ale powinniśmy sprawić, by nasza propozycja była prawdziwa dla obecnych pracowników, aby zapewnić lepszą retencję i większe zaangażowanie.

  Nasze podejście różni się od głównego nurtu, zaczynamy od dołu (profile pracowników) i dopełniamy projekt samą marką.

  Zaczynając od profili, możemy lepiej dopasować propozycję wartości i markę do pracowników oraz uniknąć uogólnień i powierzchowności.

  Realizacja odbywa się we współtworzeniu z HR i komunikacją oraz przy zaangażowaniu najwyższego kierownictwa. Zapewniamy wszystkie szablony i płótna potrzebne do szybkiego, wydajnego i kompleksowego procesu. Nasze projekty oszczędzają znaczne budżety rekrutacyjne i zapewniają partnerowi dodatkową wymierną wartość.

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

   Powiązane rozwiązania