Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

Grupa docelowa

  • Wszyscy pracownicy

Liczba uczestników

8 - 100

Czas trwania

2 godziny

Współpraca
  • Warsztaty

Uczestnicy otrzymują zaproszenie na event z rozmachem – pierwsze przedstawienie cyrkowe Circus of the Moon po śmierci legendarnego dyrektora, wizjonera i lidera, który prowadził firmę przez kilka dekad.
Jego dziedziczka, młoda 30-letnia Alex, pragnie odmienić formułę wystawianych show – tchnąć ducha technologii i nowoczesności w skostniałą przez lata strukturę. Zmiany, nie łatwo jednak wprowadzić. Zastane zwyczaje, struktura i opór w zespole to wyzwanie dla nowej liderki.

Gdy uczestnicy dołączają do spotkania, celem wspomnianego pokazu, są świadkami katastrofy. Linoskoczek porażony strachem nie wykonuje akrobacji, zwierzęta zostają wypuszczone z klatek przez nieznajomego sprawcę, a iluzjonista po wejściu do „magicznej szafy” znika i nie sposób go znaleźć. Cyrk pogrąża się w kryzysie…

W tym miejscu zapraszamy widzów spektaklu – uczestników, do rozwiązania intrygi zaginięcia iluzjonisty oraz pomocy dziedziczce.

Gracze odbywają rozmowy z każdym z artystów cyrkowych, krok po kroku odsłaniając kulisy historii, często pełnej niespodzianek. Poszczególne postaci stają się bodźcem do refleksji o pięciu podstawowych emocjach.

Gniewny Siłacz, smutny Klaun, czy radosny kierownik muzyczny, przypominają, dlaczego zasoby emocjonalne są tak ważne i jak możemy z nich korzystać.

CEL: Inteligentna integracja zespołu połączona z pogłębieniem wiedzy o wagę emocji w pracy oraz stworzeniem okazji do dyskusji o emocjach w zespole

GRUPA DOCELOWA: najlepiej zespoły pracujące razem, z liderem lub bez

ELEMENTY SZKOLENIOWE:

⭐ dlaczego emocje są ważne w pracy i jak wpływają na zespoły? – empatia w działaniu
⭐ samokontrola
⭐ zarządzanie trudnymi emocjami (walczyć czy uciekać)
⭐ błędy poznawcze

CZAS SZKOLENIA: 2h

Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

Powiązane rozwiązania