• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  Grupa docelowa

  • Wszyscy pracownicy

  Liczba uczestników

  8 - 100

  Czas trwania

  2 godziny

  Współpraca
  • Warsztaty

  Uczestnicy otrzymują zaproszenie na event z rozmachem – pierwsze przedstawienie cyrkowe Circus of the Moon po śmierci legendarnego dyrektora, wizjonera i lidera, który prowadził firmę przez kilka dekad.
  Jego dziedziczka, młoda 30-letnia Alex, pragnie odmienić formułę wystawianych show – tchnąć ducha technologii i nowoczesności w skostniałą przez lata strukturę. Zmiany, nie łatwo jednak wprowadzić. Zastane zwyczaje, struktura i opór w zespole to wyzwanie dla nowej liderki.

  Gdy uczestnicy dołączają do spotkania, celem wspomnianego pokazu, są świadkami katastrofy. Linoskoczek porażony strachem nie wykonuje akrobacji, zwierzęta zostają wypuszczone z klatek przez nieznajomego sprawcę, a iluzjonista po wejściu do „magicznej szafy” znika i nie sposób go znaleźć. Cyrk pogrąża się w kryzysie…

  W tym miejscu zapraszamy widzów spektaklu – uczestników, do rozwiązania intrygi zaginięcia iluzjonisty oraz pomocy dziedziczce.

  Gracze odbywają rozmowy z każdym z artystów cyrkowych, krok po kroku odsłaniając kulisy historii, często pełnej niespodzianek. Poszczególne postaci stają się bodźcem do refleksji o pięciu podstawowych emocjach.

  Gniewny Siłacz, smutny Klaun, czy radosny kierownik muzyczny, przypominają, dlaczego zasoby emocjonalne są tak ważne i jak możemy z nich korzystać.

  CEL: Inteligentna integracja zespołu połączona z pogłębieniem wiedzy o wagę emocji w pracy oraz stworzeniem okazji do dyskusji o emocjach w zespole

  GRUPA DOCELOWA: najlepiej zespoły pracujące razem, z liderem lub bez

  ELEMENTY SZKOLENIOWE:

  ⭐ dlaczego emocje są ważne w pracy i jak wpływają na zespoły? – empatia w działaniu
  ⭐ samokontrola
  ⭐ zarządzanie trudnymi emocjami (walczyć czy uciekać)
  ⭐ błędy poznawcze

  CZAS SZKOLENIA: 2h

  Skontaktuj się z nami!

  Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

   Powiązane rozwiązania