Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

Grupa docelowa

  • Wszystkie organizacje, które są gotowe i otwarte na badanie poziomu zaangażowania swoich pracowników

Liczba uczestników

Various groups within whole organizations

Czas trwania

1-2 tygodnie na dostosowanie ankiety (opcjonalnie) i zaplanowanie wykonania. 2-4 tygodnie na przeprowadzenie ankiety. 2 tygodnie na analizę wyników, tworzenie wyników ogólnych i wyników dla poszczególnych działów (na żądanie). 2-4 godziny na prezentację i dyskusję wyników.

Doświadczenia pracowników
  • Diagnostyka w organizacji

We współpracy z Momentor Research, DEVELOR stworzył własne badanie zaangażowania pracowników. Kompleksowy pomiar mający na celu zbadanie najważniejszych czynników zaangażowania i ich wyników w firmie.

Złożoność i wrażliwość tematu wymaga bardzo dokładnej, ustrukturyzowanej i elastycznej metodologii, która umożliwia indywidualne podejście. Aby sprostać tym potrzebom, nasz kwestionariusz może być w pełni dostosowany do specyficznych potrzeb klienta i może być dostarczony w dowolnym języku lokalnym, zarówno online, jak i offline. Wyniki ankiety są podsumowane w raporcie, który zawiera odpowiednie testy porównawcze umożliwiające lepsze zrozumienie opinii i obszarów, które wymagają poprawy.

Wyniki takiego badania zaangażowania pracowników zapewnią wiarygodne i inspirujące podstawy do rozpoczęcia procesu doskonalenia i rozwoju, który wywiera realny wpływ, a także wspiera wszystkich interesariuszy w dostosowywaniu się do zmian.

Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

Powiązane rozwiązania