Close
 Close

Develor International

Show all contacts
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Przeglądaj zasoby
  Contact Us

Podczas ostatniego spotkania z cyklu “Kawa z Develorem”, które odbyło się 13 sierpnia 2015 w Restauracji Państwo Miasto, zaprezentowaliśmy Państwu nietypowe formy szkoleniowe, które zwalczają nudę na szkoleniach.

W pierwszej kolejności wystąpił Senior Trainer i Managing Director – Bartłomiej Wrzosek. Przedstawił on jeden z najciekawszych projektów, jaki mieliśmy okazję przeprowadzić w tym roku dla firmy Prudential Polska pt. “PruLekcje”.

Oczywiście była też chwila, na którą wszyscy uczestnicy spotkania czekali najbardziej. Rozegraliśmy wersję demonstracyjną autorskiej gry szkoleniowej Develor pt. “Być liderem jak Amundsen”. Jest ona dedykowana dla osób obejmujących stanowiska kierownicze, managerów zarządzających dużymi zespołami, ale jest również świetną formą integracji zespołów, które dopiero powstały czy tych mających trudności z komunikacją. Symulacja przebiegła w miłej atmosferze. Parafrazując jednego z uczestników bawili się oni przednio, a wiedza, którą zdobyli podczas krótkiego demo na pewno zostanie w ich pamięci na długo.

Jeżeli chcesz, abyśmy przeprowadzili w Twojej firmie zaprezentowali takie demo lub od razu decydujesz się na całe 2 dniowe szkolenie, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem :)!

Kolejne spotkanie już wkrótce…

?
Być liderem jak Amundsen podczas Kawy z Develorem

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.