Close
 Close

Develor International

Show all contacts
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Przeglądaj zasoby
  Contact Us
Go Back

Katarzyna Borowiec

Senior Trener, Coach

Kasia jest doświadczonym trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Psychologia w Zarządzaniu oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Finanse i Polityka Pieniężna. Posiada ponad 17 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży od opiekuna klienta po szefa regionu, w tym 7 lat w sektorze finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując dla czołowych korporacji na rynku polskim. Od ponad 13 lat wykorzystuje swoje doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, coachingu oraz działalności konsultingowej z zakresu HR i zarządzania sprzedażą. Jej doświadczenie, to m.in. budowanie struktur sprzedaży i zarządzanie na różnych poziomach organizacji. Działając na rynku szkoleniowym, zrealizowała blisko 1000 dni szkoleniowych, ponad 300 godzin coachingu oraz kilkadziesiąt sesji Assessment/ Development Center.

Kasia jest doświadczonym trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Psychologia w Zarządzaniu oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Finanse i Polityka Pieniężna. Posiada ponad 17 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży od opiekuna klienta po szefa regionu, w tym 7 lat w sektorze finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując dla czołowych korporacji na rynku polskim.

Od ponad 13 lat wykorzystuje swoje doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, coachingu oraz działalności konsultingowej z zakresu HR i zarządzania sprzedażą. Jej doświadczenie, to m.in. budowanie struktur sprzedaży i zarządzanie na różnych poziomach organizacji. Działając na rynku szkoleniowym, zrealizowała blisko 1000 dni szkoleniowych, ponad 300 godzin coachingu oraz kilkadziesiąt sesji Assessment/ Development Center.

Ekspertyza

  • Konsulting – Executive Coaching, proces tajemniczego klienta (Mystery Shopper), Assessment Center, strategia sprzedaży
  • Szkolenia – Strategia i zarządzanie strukturami sprzedaży, proces sprzedaży i standard obsługi klienta, przywództwo, komunikacja interpersonalna, zarządzanie stresem, zarządzanie sobą w czasie, negocjacje handlowe

Referencje

Szkolenia przywództwo i zarządzanie

Bank Millenium, Bank Pocztowy Brown-Forman, Camaieu, Orlen Administracja, Allianz, Polbank EFG, PZU SA, Toyota Motor Poland, ESET, Prudential Polska.

Sprzedaż, negocjacje i Customer Experience

Toyota Bank, Banki Spółdzielcze, Monari, Schell Polska, TP SA, Orange, Allianz, Polbank EFG, Suzuki Motor Poland, Cermag, Nestle Polska, Millennium Bank, Citroen Polska, Camaieu Polska, Energa ITE, Renault, Nederman, Vanity Style, Toyota Motor Poland, Skoda.

Opracowanie i wdrażanie systemów motywacyjnych

Lukas Bank, Fortis Bank, Xelion DF, Polbank EFG)

Projekty Assessment/ Development Centre

Fortis Bank, Xelion DF, Polbank EFG, Allianz Bank, PZU SA, Camaieu Polska, Brown Forman, PZU, BZ WBK, Orbis SA.

Doświadczenie

2009 - obecnieDevelor Polska, Trener
2004 - obecnieEuro – Consult Katarzyna Borowiec – Trener Biznesu
2004 - 2006Grupa PEKAO S.A., Xelion – Dyrektor Regionalny
2001 - 2004Lukas Bank S.A. – Dyrektor Oddziału w Poznaniu
2000 - 2001Becker Acroma Polska Sp. z o.o. – Koordynator Sprzedaży

Języki obce

Polski, Angielski

Skontaktuj się ze mną

 katarzyna.borowiec@develor.com