• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt
  Go back

  Katarzyna Borowiec

  Senior Trener, Coach

  Kasia jest doświadczonym trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Psychologia w Zarządzaniu oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Finanse i Polityka Pieniężna. Posiada ponad 17 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży od opiekuna klienta po szefa regionu, w tym 7 lat w sektorze finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując dla czołowych korporacji na rynku polskim. Od ponad 13 lat wykorzystuje swoje doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, coachingu oraz działalności konsultingowej z zakresu HR i zarządzania sprzedażą. Jej doświadczenie, to m.in. budowanie struktur sprzedaży i zarządzanie na różnych poziomach organizacji. Działając na rynku szkoleniowym, zrealizowała blisko 1000 dni szkoleniowych, ponad 300 godzin coachingu oraz kilkadziesiąt sesji Assessment/ Development Center.

  Kasia jest doświadczonym trenerem biznesu, absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Psychologia w Zarządzaniu oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Finanse i Polityka Pieniężna. Posiada ponad 17 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży od opiekuna klienta po szefa regionu, w tym 7 lat w sektorze finansowym. Doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując dla czołowych korporacji na rynku polskim.

  Od ponad 13 lat wykorzystuje swoje doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, coachingu oraz działalności konsultingowej z zakresu HR i zarządzania sprzedażą. Jej doświadczenie, to m.in. budowanie struktur sprzedaży i zarządzanie na różnych poziomach organizacji. Działając na rynku szkoleniowym, zrealizowała blisko 1000 dni szkoleniowych, ponad 300 godzin coachingu oraz kilkadziesiąt sesji Assessment/ Development Center.

  Ekspertyza

  • Konsulting – Executive Coaching, proces tajemniczego klienta (Mystery Shopper), Assessment Center, strategia sprzedaży
  • Szkolenia – Strategia i zarządzanie strukturami sprzedaży, proces sprzedaży i standard obsługi klienta, przywództwo, komunikacja interpersonalna, zarządzanie stresem, zarządzanie sobą w czasie, negocjacje handlowe

  Referencje

  Szkolenia przywództwo i zarządzanie

  Bank Millenium, Bank Pocztowy Brown-Forman, Camaieu, Orlen Administracja, Allianz, Polbank EFG, PZU SA, Toyota Motor Poland, ESET, Prudential Polska.

  Sprzedaż, negocjacje i Customer Experience

  Toyota Bank, Banki Spółdzielcze, Monari, Schell Polska, TP SA, Orange, Allianz, Polbank EFG, Suzuki Motor Poland, Cermag, Nestle Polska, Millennium Bank, Citroen Polska, Camaieu Polska, Energa ITE, Renault, Nederman, Vanity Style, Toyota Motor Poland, Skoda.

  Opracowanie i wdrażanie systemów motywacyjnych

  Lukas Bank, Fortis Bank, Xelion DF, Polbank EFG)

  Projekty Assessment/ Development Centre

  Fortis Bank, Xelion DF, Polbank EFG, Allianz Bank, PZU SA, Camaieu Polska, Brown Forman, PZU, BZ WBK, Orbis SA.

  Doświadczenie

  2009 - obecnie Develor Polska, Trener
  2004 - obecnie Euro – Consult Katarzyna Borowiec – Trener Biznesu
  2004 - 2006 Grupa PEKAO S.A., Xelion – Dyrektor Regionalny
  2001 - 2004 Lukas Bank S.A. – Dyrektor Oddziału w Poznaniu
  2000 - 2001 Becker Acroma Polska Sp. z o.o. – Koordynator Sprzedaży

  Języki obce

  Polski, Angielski

  Skontaktuj się ze mną

   katarzyna.borowiec@develor.com