• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt
  Go back

  Dorota Ceranka-Czajkowska

  Trener, Coach

  Dorota z wykształcenia jest inżynierem, z zamiłowania trenerką biznesu (Certyfikat Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH) oraz Certyfikowaną Trenerką FRIS Style Myślenia. Jest praktykiem biznesu z ponad 18 letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży i zarządzania projektami w spółkach medialnych i internetowych. Od 2013 roku pracuje jako trener i doradca biznesu dla wielu organizacji wykorzystując swoje zawodowe doświadczenie z obszaru zarządzania ludźmi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji w oparciu o Model FRIS, asertywności, zarządzania zespołem i procesów grupowych. Jej pasją jest szkolenie „umysłów ścisłych” z kompetencji miękkich. Jej hobby to wydawanie książek – jest współwłaścicielką Wydawnictwa Poradnia K.

  Dorota z wykształcenia jest inżynierem, z zamiłowania trenerką biznesu (Certyfikat Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH) oraz Certyfikowaną Trenerką FRIS Style Myślenia. Jest praktykiem biznesu z ponad 18 letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży i zarządzania projektami w spółkach medialnych i internetowych.

  Od 2013 roku pracuje jako trener i doradca biznesu dla wielu organizacji wykorzystując swoje zawodowe doświadczenie z obszaru zarządzania ludźmi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji w oparciu o Model FRIS, asertywności, zarządzania zespołem i procesów grupowych. Jej pasją jest szkolenie „umysłów ścisłych” z kompetencji miękkich. Jej hobby to wydawanie książek – jest współwłaścicielką Wydawnictwa Poradnia K.

  Ekspertyza

  • Szkolenia: Komunikacja interpersonalna, style Myślenia i Działania FRIS, negocjacje nastawione na współpracę, asertywność, zarządzanie zespołem, procesy grupowe

  Referencje

  Szkolenia i wsparcie procesów sprzedaży, zarządzania sprzedażą , komunikacji, negocjacji oraz inne szkolenia miękkie

  Accenture Advanced Technology Center Poland, Agora SA, Agora Performance, gazeta.pl, sport.pl, myfitness.pl, Logo, Cztery Kąty, Avanti, Świat Motocykli, 3City Electronics, Jobfinder.pl, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Fine Art Media, Triple PR, Orbico Beauty, Career Angels

  Doświadczenie

  2019 - obecnie Develor Polska, Senior Trener
  2013 - obecnie DCC Consulting, Trener
  2017 - obecnie Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego – Mentor, Trener
  2010 - 2012 Agora SA, Dyrektor Zarządzająca Centrum PRACA

  Języki obce

  Skontaktuj się ze mną

   dorota.ceranka-czajkowska@develor.com