Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt
Go back

Dorota Ceranka-Czajkowska

Trener, Coach

Dorota z wykształcenia jest inżynierem, z zamiłowania trenerką biznesu (Certyfikat Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH) oraz Certyfikowaną Trenerką FRIS Style Myślenia. Jest praktykiem biznesu z ponad 18 letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży i zarządzania projektami w spółkach medialnych i internetowych. Od 2013 roku pracuje jako trener i doradca biznesu dla wielu organizacji wykorzystując swoje zawodowe doświadczenie z obszaru zarządzania ludźmi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji w oparciu o Model FRIS, asertywności, zarządzania zespołem i procesów grupowych. Jej pasją jest szkolenie „umysłów ścisłych” z kompetencji miękkich. Jej hobby to wydawanie książek – jest współwłaścicielką Wydawnictwa Poradnia K.

Dorota z wykształcenia jest inżynierem, z zamiłowania trenerką biznesu (Certyfikat Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH) oraz Certyfikowaną Trenerką FRIS Style Myślenia. Jest praktykiem biznesu z ponad 18 letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży i zarządzania projektami w spółkach medialnych i internetowych.

Od 2013 roku pracuje jako trener i doradca biznesu dla wielu organizacji wykorzystując swoje zawodowe doświadczenie z obszaru zarządzania ludźmi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej komunikacji w oparciu o Model FRIS, asertywności, zarządzania zespołem i procesów grupowych. Jej pasją jest szkolenie „umysłów ścisłych” z kompetencji miękkich. Jej hobby to wydawanie książek – jest współwłaścicielką Wydawnictwa Poradnia K.

Ekspertyza

  • Szkolenia: Komunikacja interpersonalna, style Myślenia i Działania FRIS, negocjacje nastawione na współpracę, asertywność, zarządzanie zespołem, procesy grupowe

Referencje

Szkolenia i wsparcie procesów sprzedaży, zarządzania sprzedażą , komunikacji, negocjacji oraz inne szkolenia miękkie

Accenture Advanced Technology Center Poland, Agora SA, Agora Performance, gazeta.pl, sport.pl, myfitness.pl, Logo, Cztery Kąty, Avanti, Świat Motocykli, 3City Electronics, Jobfinder.pl, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Fine Art Media, Triple PR, Orbico Beauty, Career Angels

Doświadczenie

2019 - obecnieDevelor Polska, Senior Trener
2013 - obecnieDCC Consulting, Trener
2017 - obecnieInkubator Uniwersytetu Warszawskiego – Mentor, Trener
2010 - 2012Agora SA, Dyrektor Zarządzająca Centrum PRACA

Języki obce

Skontaktuj się ze mną

 dorota.ceranka-czajkowska@develor.com