Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

 • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

 • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

2581-motivacio_30Co łączy rynek szkoleniowy, motywację i Beatlesów?

Gdyby istniała lista przebojów dla programów szkoleniowych, nie trzeba by długo się zastanawiać nad odpowiedzią na to pytanie. Nasze szkolenie związane z motywacją – podobnie do szlagierów czwórki z Liverpoolu – pobiłoby wszelkie rekordy i bez wątpienia zajęłoby pierwsze miejsce na takiej liście.
Repertuar szkoleń na ten temat w ostatnim czasie niemal się nie zmienia. Każda firma szkoleniowa gra na tę samą nutę, choć czasem inne jest tempo, prezentujący, czy choreografia. Tyle, że w tym samym czasie, dobrzy przywódcy nieustannie szukają metod zwiększenia skuteczności swoich organizacji i zadowolenia swoich pracowników. Najnowszy program szkoleniowy naszego zespołu zajmującego się tworzeniem nowych produktów stwarza warunki i możliwość spełnienia tych oczekiwań. Program opiera się na bestsellerze Daniela H. Pinka opublikowanego dzięki HVG i firmie Develor.

Nasz nowy produkt proponuje zupełnie nowy paradygmat na rynku szkoleniowym – podobnie jak Beatlesi zaproponowali zupełnie nowy rodzaj brzmienia w muzyce. Na stronach swojej książki Pink rozprawia się ze wszystkimi koncepcjami, które do tej pory głoszono na temat motywacji, a trenerzy Develor robią to samo w praktyce. Stosowanie systemów motywacji zewnętrznej – w miejscu pracy, szkole, a nawet w domu okazuje się skuteczne tylko na krótką metę. Kontynuując porównanie do muzyki – motywacja zewnętrzna jest jak przebrzmiały przebój. Nudna i pokrywająca się kurzem – relikt przeszłości.
Najważniejszym przesłaniem szkolenia „Motywacja 3.0 – wewnętrzna siła”, które zapowiada się na wielki przebój, jest stworzenie takich warunków pracy, które umożliwią pracującym ze sobą ludziom otwarcie się i rozwój. Innymi słowy, umożliwią codzienny postęp w realizacji postawionych przed nimi celów, poszerzanie granic własnej wydajności i wydobywanie ich ukrytej kreatywności. Pozwolą cieszyć się pracą, zamiast popadać przy niej w apatię. Potrzeba do tego zaufania, sukcesów, indywidualnego wysiłku i odpowiedzialności.
Jeśli jako przełożeni będziemy dążyć do stworzenia warunków pracy nastawionych wyłącznie na wyniki (ROWE), możemy osiągnąć opisany powyżej stan. Czym jest ROWE? Weź udział w naszym szkoleniu, a pomożemy ci takie warunki pracy zbudować!

Jakie rezultaty udało się już osiągnąć dzięki motywacji wewnętrznej?

Choć mamy świadomość, że przyjemna atmosfera w pracy sama w sobie tworzy wartość biznesową, ale w Motywacji 3.0 nie chodzi jedynie o dobry nastrój pracowników. Wiąże się z nią tak silna kreatywność, że żaden przywódca nie może przejść obok niej obojętnie. Zarówno karteczki samoprzylepne post-it jak i najbardziej udana encyklopedia naszych czasów, czyli Wikipedia, powstały dzięki motywacji wewnętrznej. Wikipedia powstała wyłącznie w wyniku dobrowolnych działań zawodowych twórców i redaktorów, na które poświęcili oni swój własny czas, a mimo to pobiła na głowę projekt stworzenia podobnej encyklopedii rozpoczęty równolegle przez największego potentata w branży software’owej. To jedno z najbardziej namacalnych zwycięstw motywacji wewnętrznej nad motywacją zewnętrzną.

Co obiecuje Motywacja 3.0?

Nasz program szkoleniowy jest skierowany do osób na kierowniczych stanowiskach, które będą miały okazję zapoznać się z takimi określeniami jak ROWE, dzień FedEx, czy typ osobowości I. Uczestnicy uzyskają również pomoc w budowaniu kultury Motywacji 3.0 w swoim miejscu pracy.

Tematy omawiane w trakcie programu obejmują między innymi:

 • Inspirację w pracy zarządczej
 • Zagrożenia związane z zewnętrznymi czynnikami motywacyjnymi
 • Narzędzia zarządcze wzmacniające przepływ
 • Komponenty motywacji wewnętrznej
 • Budowanie warunków pracy nastawionych wyłącznie na wyniki (ROWE)
 • Motywacja wewnętrzna i ROWE
 • Doświadczanie przepływu w pracy

Szkolenie zapewnia następujące rezultaty:

 • Więcej sukcesów i lepszą wydajność
 • Świadome korzystanie z czynników motywacyjnych
 • Wzrost motywacji i niezależności u ludzi
 • Lepszą atmosferę w miejscu pracy, większe zadowolenie współpracowników
 • Lepsze wyniki biznesowe

Jeśli jako osoba na kierowniczym stanowisku również pracujesz nad powiązaniem wewnętrznych czynników motywacyjnych pracowników z wynikami biznesowymi swojej firmy, skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz bardziej szczegółowej oferty pisząc na adres: info.poland@develor.com.

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły