Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt
banner CX_2016v2
W imieniu Develor Polska i Develor International zapraszamy do badania z obszaru Customer Experience (CX), które ma na celu zbadanie opinii menadżerów w odpowiednich segmentach biznesowych, dla zapewnienia kompleksowej analizy o stanie obsługi klienta (CX), ale także aktualnych trendów oraz porównania opinii kadry kierowniczej z opiniami Państwa klientów. Kwestionariusz DEVELOR CX jest kompleksowym badaniem dotyczącym tematu CX w Polsce, które jest prowadzone równolegle w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.  
Wypełnienie kwestionariusza zajmuje tylko 20 minut i składa się on z 24 pytań (głównie jednokrotnego wyboru). Wszyscy uczestnicy badania otrzymają oficjalny międzynarodowy raport CX, najpóźniej w połowie 2016 roku. Po wypełnieniu badania prosimy o pozostawienie swoich danych (korzystając z formularza kontaktowego) w celu otrzymania raportu.

Przejdź do badania.

Dziękuję za wkład w sukces badania. Wyniki będą prezentowane we wszystkich krajach uczestniczących na oficjalnym spotkaniu. Poinformujemy Państwa o miejscu i czasie ogłaszania wyników badania w odpowiednim czasie.

Bartłomiej Wrzosek
Managing Director
DEVELOR Polska

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły