Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  DEVELOR sprawia, że nauka jest niezapomniana

  Nasze ponad 25 letnie doświadczenie pokazuje, że pracownicy mają niskie oczekiwania wobec szkoleń. Szkolenie jest postrzegane jako  nudna konieczność, która skupia pracowników na sali szkoleniowej. I chociaż nauka jest wspierana przez doskonałych trenerów, często nie ma zastosowania następnego dnia z uwagi na piętrzące się wyzwania w pracy.

  DEVELOR przekracza oczekiwania uczestników i skupia się na wspólnym rozwoju postawy, umiejętności i zachowań. Rytm szkolenia uzupełniają ćwiczenia polegające na nauce opartej na doświadczeniu, ekscytujące symulacje komputerowe, coaching i nietradycyjne metody nauki, które są wspierane przez naszą wyjątkową platformę edukacyjną online EnterTrainingTM. Podczas szkolenia uczestnicy mogą pracować w zespołach, uczestniczyć w testach i głosowaniach w prawdziwym życiu oraz ustalać indywidualne zobowiązania na przyszłość. Wszystko to razem tworzy potężne, niezapomniane doświadczenie edukacyjne.

  Wiele organizacji twierdzi, że ich największym kapitałem są ludzie. Jednakże, jeśli sytuacja się pogorszy, pierwszym budżetem, który zostanie obcięty, jest budżet szkoleniowy bez wahania; organizacje wycofują środki z rozwoju własnego kapitału ludzkiego, ponieważ uważają, że rozwój ludzi nie wpływa na wynik finansowy. Większość specjalistów HR jest zadowolonych z tej sprzeczności.

  DEVELOR podważa ten status quo; uważamy, że ostatecznym miernikiem interwencji szkoleniowych jest wkład w wyniki biznesowe. Ufamy, że wszystkie szkolenia i związane z nimi interwencje będą pokażą, w jaki sposób i w jakim stopniu przyczyniły się do wyników biznesowych. Dzięki naszej metodologii Develor Value Chain gwarantujemy, że tak się stanie.

  DEVELOR umożliwia zarządzanie zmianą

  Słynne badanie Brinkerhoff pokazuje, że aż 85% uczestników nie wdraża trwałej zmiany zachowania po zakończeniu szkolenia. Oznacza to, że 10 z 12 osób uczestniczących w klasycznym szkoleniu nie czerpie z niego korzyści. Ten szokujący fakt z pewnością wywołuje niezadowolenie zarówno liderów biznesu, jak i specjalistów HR.

  Doskonałym rozwiązaniem jest rewolucyjna X-learning concept DEVELOR, która przedłuża naukę w czasie i pogłębia doświadczenia uczestnika, o dokładną pracę przygotowawczą, mającą na celu motywację uczestników i komunikaty przygotowujące ich do zmiany zachowania. Co ważniejsze, dziesięciokrotnie większy wysiłek wkłada się we wspieranie stosowania nowo nabytych umiejętności za pomocą różnych narzędzi online i tradycyjnych, systemów wewnętrznych, procesów i działań egzekwujących. Rozwój uczestnika jest na bieżąco monitorowany przez managera i trenera, a co najważniejsze przez jednostkę, ponieważ poczucie postępu jest najlepszym motywatorem do zmiany.

  Luka między wiedzą a wdrożeniem jest największą przeszkodą, którą należy pokonać.

  Cztery kroki naszej metody, aby zmienić zachowanie, są następujące:

  ✔ Zdefiniowanie „zachowań krytycznych”, które mają znaczenie strategiczne zgodne z celami biznesowymi
  ✔ Zarządzanie początkowym oporem uczestników, aby otworzyć ich na zmianę
  ✔ Pokonywanie luki w wiedzy i umiejętnościach dzięki koncepcji x-learning ©
  ✔ Zmierzenie zmiany zachowania i wzrost biznesowego wskaźnika KPI, aby stworzyć „łańcuch dowodów” dotyczący zwrotu z oczekiwań

   

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.


   Powiązane artykuły