Close
 Close

Develor International

Show all contacts
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Przeglądaj zasoby
  Contact Us

Już za kilka tygodni (28.02.2017) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kawa z Develorem. Podczas nadchodzącej zimowej edycji zajmiemy się szkoleniami, tymi które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów oraz tymi, które świetnie spełniają swoje zadania.

 

Zapewne wiele razy zastanawiali się Państwo dlaczego szkolenia nie przynoszą oczekiwanych przez biznes rezultatów i kto jest temu winien. HR, firmy szkoleniowe, a może managerowie? Podczas najbliższego spotkania z cyklu Kawa z Develorem przeprowadzimy jedyny w swoim rodzaju proces sądowy, w którym głównym oskarżonym będzie szkolenie bez efektów!

Jeśli kiedykolwiek otrzymali Państwo informację zwrotną od managerów, że szkolenie niczego nie zmieniło, a sensowne zmierzenie jego efektów jest praktycznie niemożliwe. Jeśli coraz częściej słyszą Państwo ze strony zarządzających prośby o cięcia budżetu szkoleniowego lub lepsze wykorzystanie managerów jako trenerów wewnętrznych, a na dodatek nie wiedzieć czemu z firmy odchodzą najlepsi pracownicy – zapraszamy na nasze cykliczne śniadanie biznesowe.

 

Podczas zbliżającego się spotkania:

– przeprowadzimy sąd nad szkoleniami, które nie przynoszą efektów,

– zaprezentujemy interesujące case study programów rozwojowych przynoszących mierzalne efekty,

– przyjrzymy się rewolucyjnym narzędziom wspierającym szkolenia m.in. system Entertraining, True Manager.

 

Nasze spotkanie to także znakomita okazja wymiany doświadczeń z innymi pracownikami reprezentującymi działy personalne oraz biznesowe różnych firm.

Tym razem Kawa z Develorem odbędzie się 28.02.2017 (wtorek) w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza przy ulicy Postępu 17A Warszawie.

Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona i obowiązuje zasada kolejności rejestracji.

Zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysłanie swojego imienia, nazwiska i danych kontaktowych (e-mail, telefon komórkowy): na adres klaudia.grzegorzewska@develor.com lub drogą telefoniczną: +48 22 887 33 30.

 

Zapraszam serdecznie

Bartłomiej Wrzosek

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.