Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

Wiele wspaniałych projektów, zmian organizacyjnych, czy programów rozwojowych skończyło się porażką z jednej  prostej przyczyny – niewłaściwego NASTAWIENIA LUDZI. Jeśli masz za sobą podobne doświadczenia w pracy ze swoimi zespołami – oporu przed nowym, niechęcią do zmian, brakiem odpowiedzialności za własny rozwój to nasze najbliższe cykliczne spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na kolejne, bezpłatne spotkanie z cyklu: Kawa z Develorem – Edycja Letnia na specjalne życzenie naszych Klientów.

Temat: Jak wdrażać kulturę Growth Mindset (umysłu otwartego na rozwój) w organizacjach

Miejsce: Monta Beach Volley Club (ul. M.Zaruskiego 12, Warszawa)

Termin: 24 lipca 2018 godzina 9:00 – 12:30

Nie jestem wystarczająco sprytny, aby rozwiązać dany problem… czy po prostu JESZCZE go nie rozwiązałem? Oto pytanie, które zadajemy sobie, zmagając się z trudnym problemem  – mówi Carol Dweck, psycholog, prowadząca pionierskie badania w dziedzinie motywacji oraz przyczyn odnoszenia (lub nie) sukcesów. Bada ona także, jak można wspierać odnoszenie sukcesów.

Twoje kompetencje nie są wyryte w kamieniu! Mocno wierzymy w przekaz Carol Dweck, mówiący o możliwości rozwoju inteligencji i osobowości, a nie niezmiennie zakorzenionych cechach. Nasz autorski warsztat, którego obszerne fragmenty zaprezentujemy na naszym spotkaniu jest  zbudowany w oparciu o ideę Growth/Fixed Mindset,

Na najbliższym spotkaniu:

  • przedyskutujemy temat nastawienia pracowników i ich podejścia do programów w obszarze HR i nie tylko.
  • zaprezentujemy praktyczne i przejrzyste wskazówki, w jaki sposób rozpoznać i przełamać dotychczasowe myślenie oraz jak wzmocnić odwagę biznesową wraz z pozytywnym nastawieniem.
  • zaprosimy do udziału w kilku interesujących ćwiczeniach Growth/Fixed Mindset.

Nasze spotkanie to także znakomita okazja do wymiany doświadczeń z innymi praktykami, reprezentującymi działy personalne różnych firm.

Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona i obowiązuje zasada kolejności rejestracji.

Zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysłanie swojego imienia, nazwiska i danych kontaktowych (e-mail, telefon komórkowy) na adres mailowy: klaudia.laskowska@develor.com lub telefonicznie: +48 22 887 33 30.

Zapraszamy serdecznie!

 

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły