• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  Wiele wspaniałych projektów, zmian organizacyjnych, czy programów rozwojowych skończyło się porażką z jednej  prostej przyczyny – niewłaściwego NASTAWIENIA LUDZI. Jeśli masz za sobą podobne doświadczenia w pracy ze swoimi zespołami – oporu przed nowym, niechęcią do zmian, brakiem odpowiedzialności za własny rozwój to nasze najbliższe cykliczne spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

  Zapraszamy na kolejne, bezpłatne spotkanie z cyklu: Kawa z Develorem – Edycja Letnia na specjalne życzenie naszych Klientów.

  Temat: Jak wdrażać kulturę Growth Mindset (umysłu otwartego na rozwój) w organizacjach

  Miejsce: Monta Beach Volley Club (ul. M.Zaruskiego 12, Warszawa)

  Termin: 24 lipca 2018 godzina 9:00 – 12:30

  Nie jestem wystarczająco sprytny, aby rozwiązać dany problem… czy po prostu JESZCZE go nie rozwiązałem? Oto pytanie, które zadajemy sobie, zmagając się z trudnym problemem  – mówi Carol Dweck, psycholog, prowadząca pionierskie badania w dziedzinie motywacji oraz przyczyn odnoszenia (lub nie) sukcesów. Bada ona także, jak można wspierać odnoszenie sukcesów.

  Twoje kompetencje nie są wyryte w kamieniu! Mocno wierzymy w przekaz Carol Dweck, mówiący o możliwości rozwoju inteligencji i osobowości, a nie niezmiennie zakorzenionych cechach. Nasz autorski warsztat, którego obszerne fragmenty zaprezentujemy na naszym spotkaniu jest  zbudowany w oparciu o ideę Growth/Fixed Mindset,

  Na najbliższym spotkaniu:

  • przedyskutujemy temat nastawienia pracowników i ich podejścia do programów w obszarze HR i nie tylko.
  • zaprezentujemy praktyczne i przejrzyste wskazówki, w jaki sposób rozpoznać i przełamać dotychczasowe myślenie oraz jak wzmocnić odwagę biznesową wraz z pozytywnym nastawieniem.
  • zaprosimy do udziału w kilku interesujących ćwiczeniach Growth/Fixed Mindset.

  Nasze spotkanie to także znakomita okazja do wymiany doświadczeń z innymi praktykami, reprezentującymi działy personalne różnych firm.

  Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona i obowiązuje zasada kolejności rejestracji.

  Zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysłanie swojego imienia, nazwiska i danych kontaktowych (e-mail, telefon komórkowy) na adres mailowy: klaudia.laskowska@develor.com lub telefonicznie: +48 22 887 33 30.

  Zapraszamy serdecznie!

   

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

   Powiązane artykuły