Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

 

Growth/Fixed Mindset – umysł otwarty na rozwój/umysł zamknięty

 

Wiele wspaniałych projektów, zmian organizacyjnych czy programów rozwojowych skończyło się porażką z jednej prostej przyczyny – niewłaściwego NASTAWIENIA LUDZI. Jeśli masz za sobą podobne doświadczenia w pracy ze swoimi zespołami – oporu przed nowym, niechęcią do zmian, brakiem odpowiedzialności za własny rozwój to nasze najbliższe cykliczne spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na jesienną edycję Kawy z Develorem, która odbędzie się już 12 września w godzinach 9:00-12:30.

Nie jestem wystarczająco sprytny, aby rozwiązać dany problem… czy po prostu JESZCZE go nie rozwiązałem? Oto pytanie, które zadajemy sobie, zmagając się z trudnym problemem  – mówi Carol Dweck, psycholog prowadząca pionierskie badania w dziedzinie motywacji oraz przyczyn odnoszenia (lub nie) sukcesów. Bada ona także, jak można wspierać odnoszenie sukcesów.

Twoje kompetencje nie są wyryte w kamieniu! Mocno wierzymy w przekaz Carol Dweck, mówiący o możliwości rozwoju inteligencji i osobowości, a nie niezmiennie zakorzenionych cechach. Nasz autorski warsztat, którego obszerne fragmenty zaprezentujemy na naszym spotkaniu jest  zbudowany w oparciu o ideę Growth/Fixed Mindset.

 

Na najbliższym spotkaniu:

  • przedyskutujemy temat nastawienia pracowników i ich podejścia do programów w obszarze HR i nie tylko;
  • zaprezentujemy praktyczne i przejrzyste wskazówki, w jaki sposób rozpoznać i przełamać dotychczasowe myślenie oraz jak wzmocnić odwagę biznesową wraz z pozytywnym nastawieniem;
  • zaprosimy do udziału w kilku interesujących ćwiczeniach Growth/Fixed Mindset.

 

Nasze spotkanie to także znakomita okazja do wymiany doświadczeń z innymi praktykami, reprezentującymi działy personalne różnych firm.

Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona i obowiązuje zasada kolejności rejestracji.

Miejsce: Savor by Jung & Lecker, Pl. Zbawiciela 1, Warszawa

 

Zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysłanie swojego imienia, nazwiska i danych kontaktowych (e-mail, telefon komórkowy) na adres mailowy:

klaudia.grzegorzewska@develor.com lub telefonicznie: +48 22 887 33 30.

 

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły