Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  Nad tym pytaniem zastanawialiśmy się wspólnie z uczestnikami ostatniej, 9-tej już edycji Kawy z Develorem, która odbyła się 9 maja w Warszawie.

  Główne dyskusje toczyły się wokół czterech wniosków w kontekście tematu:

  1. Używaj gier i grywalizacji, kiedy tylko się da. W dzisiejszych czasach nie tylko generacja Y uwielbia naukę przez doświadczenie w tej formie.
  2. Postaraj się o wykorzystanie urządzeń mobilnych. Uczestnicy oczekują szybkiego i elastycznego dostępu do wiedzy i doceniają technologię. Nawet prosty quiz wiedzy zrobiony na smartfonach nabiera innego charakteru.
  3. Krótko – nie znaczy gorzej. Zwięzłe, skondensowane formy kształcenia z roku na rok zdobywają coraz większą popularność, jednak wymagają zupełnie innego przygotowania i przemyślanego wdrożenia, aby odnieść spodziewany efekt. Na spotkaniu omówiliśmy case study dotyczące krótkich form espresso, realizowanych przez Develor dla jednego z klientów.
  4. Buduj społeczności wokół programów rozwojowych. Chęć współpracy, tworzenia przynależności do rozmaitych grup – to jeden z najsilniejszych obecnie motywatorów, angażujących uczestników.

   

  Oprócz ciekawych dyskusji i prezentacji wyników badań, uczestnicy mieli okazję rozegrać fragment Mgły nad Europą – gry autorstwa naszej firmy, gdzie wcielili się w role sztabów kryzysowych w małych miasteczkach, przygotowujących się na lądowanie nieznanej liczby samolotów. Gra porusza temat komunikacji i współpracy pod presją w sytuacji kryzysowej, ale przede wszystkim jest metaforą ilustrującą silosy w organizacjach. Uczestnicy Kawy z Develorem „na własnej skórze” mogli doświadczyć, jak angażujące mogą być gry, niosące ze sobą przy okazji znaczące przesłanie edukacyjne. Aktywność ta niezwykle wciągnęła naszych Gości – zakończenie rozgrywki wywołało protesty 🙂 To doświadczenie było znakomitym podsumowaniem pytania: „Jak zapewnić zaangażowanie uczestników szkoleń”.

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.


   Powiązane artykuły