• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  Web-photo (1)Po 6 miesiącach prób i testów Develor wprowadza nowe programy szkoleń w całej sieci. Ulepszone szkolenie z zarządzania czasem i zadaniami jest teraz dostępne dla klientów.

  W połowie stycznia odbyło się międzynarodowe szkolenie Develor Train-the-Trainer. Konferencja została zorganizowana w przytulnym hotelu na Węgrzech, a jej uczestnikami byli trenerzy sieci Develor. Jak co roku celem imprezy, jest przekazanie nowo opracowanych programów i know-how wewnątrz sieci Develor oraz przygotowanie się do nadchodzących międzynarodowych projektów.

  „Jedną z naszych głównych wartości jest innowacja, która zapewnia regularnie nowe know-how dla klientów. Centralny Dział Zarządzania Wiedzą i Dział Projektowy stale oceniają potrzeby w krajach sieci Develor, rozwijając programy szkoleniowe. Nasi trenerzy oraz klienci z zadowoleniem przyjmują ten zwyczaj. W ubiegłym roku wprowadziliśmy szkolenie dotyczące Motywacji 3.0 oraz rozszerzyliśmy nasze portfolio o świadomość bezpieczeństwa, które bardzo szybko stały się, ulubionymi tematami naszych klientów. Rok 2014 rozpoczyna się od szkoleń zawodowych z zarządzania czasem i zadaniami, który zmienia paradygmat podejścia do tego tematu. Pracujemy już nad dwoma kolejnymi programami i obiecuję, że będą to największe hity na rynku” – Imre Szűcs, Director Of Knowledge Management.

  Jak zawsze, Develor dostarcza programy TTT dla zaangażowanych ekspertów wdrażając nowe projekty na dużą skalę. Konferencja była doskonałą okazją, aby przygotować zespół trenerów do ogólnokrajowego szkolenia dotyczącego rozwoju przywództwa w Johnson Controls International, dla Richter Gedeon na całym świecie oraz dla lidera rynku telekomunikacyjnego na Bliskim Wschodzie – Etisalat.

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

   Powiązane artykuły