fbpx

Nasze wartości

DOSKONAŁOŚĆ

“Doskonałość zawsze pochodzi z wewnątrz. Każdy kompromis popełniony kosztem jakości rodzi inny kompromis. Bardzo się staramy, aby osiągnąć doskonałość, jest to czynnik, który może nas odróżnić  i sprawić, że ​​współpraca z klientem jest udana. “

Zsolt Pozvai, CEO Develor International

DYSCYPLINA

“Śledzę, dostarczam i realizuję zobowiązania dla moich klientów. Zanim się do czegoś zobowiążę przed klientem, ustalam jasną i otwartą komunikację co jesteśmy w stanie zrobić, a czego nie.”

Stanislav Tichy, Sales Director Develor Czech

NAUKA I ROZWÓJ

“Poprawą naszego know-how jest systematyczne rozwijanie zachowań, które przyczyniają się do wyników biznesowych naszych klientów”

 

 Imre szűcs, Director of Knowledge Management Develor International

 WYDAJNOŚĆ

“Mam na myśli efekt końcowy, by zawsze dążyć do wydajności i inwestować dużo energii do zrozumienia kluczowych czynników sukcesu w każdym projekcie. I “Pomyśl wydajności” przy projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań dla klientów. “

Martin Kunc, Managing Director Develor Slovakia

SZACUNEK I PARTNERSTWO

“Może to dotyczyć naszych kolegów, dostawców, czy klientów, zawsze staramy się o długoterminowe, etyczne i uczciwe partnerstwo, które opiera się na głębokim szacunku dla innej kultury, idei oraz różnic indywidualnych. Szacunek dla innych jest podstawą wspólnoty Develor”.

Emmanuel Saincaize, International Network Director, Develor International