Bliski wschód

Develor jest obecny w krajach Bliskiego Wschodu, skupiając się tam przede wszystkim na Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, Kuwejcie i Bahrajnie. Większość naszych projektów realizowaliśmy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, tam również ma siedzibę większość naszych partnerów. Dlatego zarządzamy całym regionem z Dubaju, traktując go jako strategiczny obszar naszych działań.
Nasze działania skupiają się na czterech głównych segmentach biznesowych: hotelarstwie, teleinformatyce, motoryzacji i przemyśle. Większość szkoleń, które tam przeprowadzaliśmy związana była z przywództwem i pobudzaniem sprzedaży, przy czym stanowiły one w istocie połączenie szkoleń, coachingu oraz doradztwa.

Dzięki naszym doświadczeniom zdobytym w ciągu ostatnich dziesięciu lat rozumiemy specyfikę i różnorodność kulturową tego regionu, co wydaje się mieć tu kluczowe znaczenie dla skutecznej realizacji programów szkoleniowych. Zgodnie z naszym podejściem biznesowym, coraz więcej projektów realizowanych obecnie skupia się na wymierności oraz rezultatach biznesowych. Dlatego w centrum naszej uwagi znalazło się doradztwo oraz usługi o charakterze diagnostycznym. Nasz międzynarodowy zespół trenerów pracujący w tym regionie przywiązuje szczególną uwagę do zrozumienia zarówno kultury korporacyjnej danego klienta, jak i korzeni kulturowych samych uczestników. Zespoły projektu zawsze składają się z osób reprezentujących różne kultury, co ułatwia dostosowanie się do różnorodnego grona pracowników naszych klientów.

Uważamy Bliski Wschód za tętniący życiem region o ogromnym wzroście i wielkim potencjale, dlatego traktujemy go jako kluczowy obszar naszej ekspansji w ramach sieci Develor.

Skontaktuj się z nami: info.middle-east@develor.com