Develor na świecie

DEVELOR oferuje swoje usługi we wszystkich krajach Europy Środkowej i Wschodniej i nie tylko

DEVELOR Network jest idealnym partnerem dla organizacji działających w wielu krajach europejskich i chcących obsługiwać programy obejmujące szkolenia, konsulting w dziedzinie sprzedaży i zarządzania zasobami ludzkimi oraz rozwój organizacyjny realizowane w ramach ujednoliconego systemu i opartego na najwyższej jakości usługach świadczonych w lokalnych językach przez najlepszych trenerów i konsultantów i uwzględniających lokalną specyfikę.

W chwili obecnej Develor jest jedyną firmą szkoleniową i konsultingową oferującą usługi we wszystkich krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oddziały Develor istnieją w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Węgry, Polska, Chorwacja, Słowenia, Serbia, Ukraina, Rumunia, Bułgaria i Turcja, natomiast w innych krajach (takich jak Austria, Rosja, Finlandia, Egipt) działamy poprzez naszych partnerów strategicznych.

Kenneth Smit, lider na rynku szkoleniowym z siedzibą w Eindhoven, jest naszym strategicznym partnerem w krajach Beneluksu (Holandia, Belgia, Luksemburg) oferującym pełne portfolio DEVELOR dla lokalnych firm.

Projekty na dużą skalę realizowane są przez naszych ekspertów oraz lokalnych partnerów w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Portugalii, Grecji, Macedonii, Czarnogórze, Bośni i Hercegowinie, krajach Skandynawskich oraz Nadbałtyckich, Rosji, Egipcie i Indiach.