• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  Bardzo często nasi Klienci zwracają się do nas z  potrzebami rozwoju kompetencji ludzi lub restrukturyzacji organizacji czy też działu.

  THINK PERFORMANCE 

  Koncepcja Think PerformanceTM Develor opiera się na metodologii Kirkpatricka. Podczas gdy większość profesjonalistów myśli o poziomach Kirkpatrick 4 jako o narzędziu pomiarowym, Develor – jako posiadający certyfikat Kirkpatricka – używa go również jako narzędzia planowania i pomiarów.

  Projektując program rozwojowy, rzucamy wyzwanie naszym klientom, aby zastanowili się, jakie wyniki biznesowe (KPI) chcieliby widzieć w grupie docelowej i poza nią. Tak więc oczekiwany wynik jest na pierwszym miejscu, a projektowanie treści szkoleniowych to tylko ostatni krok fazy przygotowawczej.

  Jeśli w pełni zgodzimy się co do mierzalnego celu projektu, możemy zidentyfikować krytyczne zachowania wszystkich odpowiednich grup docelowych, które wymagają poprawy. Wiemy, że długoterminowa zmiana i pozytywny efekt biznesowy będą miały miejsce tylko wtedy, gdy będzie istniał ustrukturyzowany zestaw narzędzi wspierający nowe zachowania, dlatego kolejnym krokiem w procesie jest identyfikacja „Kluczowych Kompetencji”.

  Projektowanie kursów szkoleniowych zaczyna się w tym miejscu, po omówieniu wszystkich szczegółów. Nasze kursy szkoleniowe są w pełni zaprojektowane, aby kształcić i usprawniać krytyczne zachowania.

  Po szkoleniu upewniamy się, że organizacje wprowadziły Kluczowe Kompetencje, aby monitorować, zachęcać, wzmacniać i nagradzać stosowanie nowo poznanych umiejętności w pracy. Wszystkie te metody razem gwarantują osiągnięcie pożądanej wydajności. Jesteśmy gotowi ocenić nasze wyniki w oparciu o wcześniej ustalony system i wesprzeć nasze kontakty HR, aby wykazać wartość tworzoną w odniesieniu do każdego rodzaju programu rozwojowego, czy to Przywództwa, Sprzedaży czy Zarządzania Talentami.

   

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

   Powiązane artykuły