Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

Bardzo często nasi Klienci zwracają się do nas z  potrzebami rozwoju kompetencji ludzi lub restrukturyzacji organizacji czy też działu.

THINK PERFORMANCE 

Koncepcja Think PerformanceTM Develor opiera się na metodologii Kirkpatricka. Podczas gdy większość profesjonalistów myśli o poziomach Kirkpatrick 4 jako o narzędziu pomiarowym, Develor – jako posiadający certyfikat Kirkpatricka – używa go również jako narzędzia planowania i pomiarów.

Projektując program rozwojowy, rzucamy wyzwanie naszym klientom, aby zastanowili się, jakie wyniki biznesowe (KPI) chcieliby widzieć w grupie docelowej i poza nią. Tak więc oczekiwany wynik jest na pierwszym miejscu, a projektowanie treści szkoleniowych to tylko ostatni krok fazy przygotowawczej.

Jeśli w pełni zgodzimy się co do mierzalnego celu projektu, możemy zidentyfikować krytyczne zachowania wszystkich odpowiednich grup docelowych, które wymagają poprawy. Wiemy, że długoterminowa zmiana i pozytywny efekt biznesowy będą miały miejsce tylko wtedy, gdy będzie istniał ustrukturyzowany zestaw narzędzi wspierający nowe zachowania, dlatego kolejnym krokiem w procesie jest identyfikacja „Kluczowych Kompetencji”.

Projektowanie kursów szkoleniowych zaczyna się w tym miejscu, po omówieniu wszystkich szczegółów. Nasze kursy szkoleniowe są w pełni zaprojektowane, aby kształcić i usprawniać krytyczne zachowania.

Po szkoleniu upewniamy się, że organizacje wprowadziły Kluczowe Kompetencje, aby monitorować, zachęcać, wzmacniać i nagradzać stosowanie nowo poznanych umiejętności w pracy. Wszystkie te metody razem gwarantują osiągnięcie pożądanej wydajności. Jesteśmy gotowi ocenić nasze wyniki w oparciu o wcześniej ustalony system i wesprzeć nasze kontakty HR, aby wykazać wartość tworzoną w odniesieniu do każdego rodzaju programu rozwojowego, czy to Przywództwa, Sprzedaży czy Zarządzania Talentami.

 

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły