Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  Odnowienie Develor Polska.

  Develor International jest europejskim liderem w branży szkoleniowo – doradczej, posiada swoje filie w 11 krajach, dostarczając wymiernych rezultatów biznesowych dla swoich klientów od ponad 21 lat.

  Firma oferuje:

  • regionalny zasięg – usługi świadczone w ponad 20 krajach, w 19 językach, wysokiej jakości, dostosowane usługi w czterech dziedzinach wiedzy: rozwój przywództwa, poprawa sprzedaży, zarządzanie talentami i doskonalenie organizacji;
  • zaawansowany centralny system do zarządzania dużymi projektami regionalnymi;
  • gwarancja wymiernych efektów – Develor generuje wymierne rozwiązania oraz biznesowe rezultaty dla klientów;
  • trenerzy drugiej generacji z profesjonalnym doświadczeniem pochodzący z z solidnego otoczenia biznesowego;
  • własny, bogaty know-how i szerokie portfolio produktów – Develor może uruchomić 300 dni szkoleniowych, bez powtarzania treści, czy materiału!
  • innowacyjna platforma, która wspiera proces rozwoju (przed, w trakcie i po działaniach szkoleniowych) – Develor Entertraining
  • wyłączne partnerstwo w światowej klasie metod i narzędzi, np.: Kirkpatrick, CAPTAIN, czy Teamsociomaping

  Develor działa na polskim rynku od wielu lat przez partnerstwa realizujące sprzedaż i programy rozwoju przywództwa dla firmy Nissan, Puma, Johnson Controls, Gedeon Richter i innych. Pozytywne doświadczenia w Polsce są okazją do znacznego wzmocnienia obecności Develor na polskim rynku, aby osiągnąć pozycję lidera oraz stworzyć joint-venture z silnym partnerem lokalnym.

  To ambitne wyzwanie zostało podjęte przez Bartłomieja Wrzoska, który był współtwórcą podobnego sukcesu dwóch polskich firm, włącznie z uruchomieniem pozycji lidera – HRK S.A. gdzie spędził 12 lat jako Dyrektor Sprzedaży i Dyrektor Rozwoju i Szkoleń, a także Fun/Skills Hunters Sp. z o.o. gdzie spędził 7 lat jako Dyrektor Zarządzający i Master Trainer.

  Bartłomiej Wrzosek został poproszony o przyłączenie się do sieci Develor
  PL-Bartek“Była to jedna z najprostszych i najważniejszych decyzji w moim życiu. Mógłbym powiedzieć, że Develor jest europejskim liderem z niesamowitym portfelem usług, wspaniałych ludzi w 11 krajach, pracujących jako realna wspólnota. Kluczowym czynnikiem dla mnie było to, że mamy te same wartości – silny nacisk na klientów, innowacyjne myślenie i skupianie się na konkretnych rezultatach biznesowych. Uważam, że połączenie mojego 18 letniego doświadczenia na polskim rynku wraz z Develor stworzy bardzo pozytywną „mieszankę wybuchową”.

  Miałem możliwość współpracy z międzynarodowymi firmami i zauważyłem, że bardzo często Polska i inne kraje wschodnie, traktowane są jak kraje trzeciego świata, byłem ostrożny szukając partnera międzynarodowego dla mojej firmy. Kiedy spotkałem Develor wrażenie było zupełnie inne. Pomimo faktu, że mają prawdziwy międzynarodowy zasięg, rewolucyjne systemy IT, czy profesjonalne raporty, to zauważyłem, że wszyscy ludzie i wszystkie państwa w tej organizacji są traktowane na tym samym poziomie – partnersko.

  Z tego punktu widzenia nie jest istotne, czy dyrektor zarządzający jest akcjonariuszem (jak to jest w moim przypadku) lub jest zwykłym pracownikiem – faktem jest, że każdy ma prawo autonomii i decyzji do uruchomienia działalności gospodarczej na własny lokalny sposób.

  Develor Polska będzie firmą dostosowaną do polskiego rynku specjałów i oczekiwań, jednak będzie skutecznie wdrażać międzynarodowe know-how i wsparcie, które zapewniają światowej klasy i jakości usługi.

  Nasze profesjonalne podejście jest „świeżym powiewem” na naszym rynku oferując wyjątkowe usługi i generując wyniki biznesowe. Develor różni się od konkurencji, ponieważ skupiamy się nie tylko na samym programie szkoleń, a wiele bardziej na temacie procesu rozwoju: co dzieje się przed kursem, a co dzieję się po zakończeniu kursu, powodując trwałe zmiany zachowań, co daje widoczną poprawę KPI.”

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.


   Powiązane artykuły