Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  DEVELOR AustriaOd 1 lipca DEVELOR jest już oficjalnie reprezentowany w Austrii, co z pewnością przyniesie korzyści firmom austriackim i międzynarodowym.

  Austriackie firmy działające w regionach niemieckojęzycznych (DACH) oraz Europie Środkowo-Wschodniej (EMEA) będą mogły skorzystać z międzynarodowej sieci naszych ekspertów. Gdy tylko firmy z tych obszarów będą poszukiwały rzetelnego dostawcy międzynarodowych usług oraz programów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Rozwoju Organizacji (HR & OD), będą mogły polegać na DEVELORZE. Ponad 100 senior trenerów, konsultantów oraz coach’ów w przeszło 20 krajach jest gotowych, by świadczyć szeroki zakres usług w lokalnych językach, z uwzględnieniem różnic międzykulturowych.

  DEVELOR w Austrii działa m.in. w następujących segmentach: telekomunikacja, IT, finanse, auto-moto, biotechnologia, produkcja, nowe technologie, transport i dystrybucja, handel detaliczny oraz sektor publiczny. Świadczone usługi są skierowane na rozwój przywództwa i talentów, umiejętności sprzedażowych oraz organizacji. Posiadamy wyjątkowe doświadczenie z zakresu programów Customer Experience oraz zaangażowania pracowników. Programy są w pełni dostosowane do klientów oraz dostarczane z jednego doskonałego źródła, co niezwykle ułatwi działanie austriackim firmom, które planują wejście na rynek międzynarodowy.

  Naszym partnerem w Austrii jest DIALOGS GmbH – interdyscyplinarna firma konsultingowo-szkoleniowa o zasięgu międzynarodowym, działająca w obszarach Rozwoju Organizacji i Zarządzania Zasobami Ludzkimi (OD & HRM). Na jej czele stoją Lydia i Arnaldo Romanos-Hofer.

   

  Więcej informacji oraz dane kontaktowe:

  info.austria@develor.com, www.develor.at

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.


   Powiązane artykuły