Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

DEVELOR AustriaOd 1 lipca DEVELOR jest już oficjalnie reprezentowany w Austrii, co z pewnością przyniesie korzyści firmom austriackim i międzynarodowym.

Austriackie firmy działające w regionach niemieckojęzycznych (DACH) oraz Europie Środkowo-Wschodniej (EMEA) będą mogły skorzystać z międzynarodowej sieci naszych ekspertów. Gdy tylko firmy z tych obszarów będą poszukiwały rzetelnego dostawcy międzynarodowych usług oraz programów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Rozwoju Organizacji (HR & OD), będą mogły polegać na DEVELORZE. Ponad 100 senior trenerów, konsultantów oraz coach’ów w przeszło 20 krajach jest gotowych, by świadczyć szeroki zakres usług w lokalnych językach, z uwzględnieniem różnic międzykulturowych.

DEVELOR w Austrii działa m.in. w następujących segmentach: telekomunikacja, IT, finanse, auto-moto, biotechnologia, produkcja, nowe technologie, transport i dystrybucja, handel detaliczny oraz sektor publiczny. Świadczone usługi są skierowane na rozwój przywództwa i talentów, umiejętności sprzedażowych oraz organizacji. Posiadamy wyjątkowe doświadczenie z zakresu programów Customer Experience oraz zaangażowania pracowników. Programy są w pełni dostosowane do klientów oraz dostarczane z jednego doskonałego źródła, co niezwykle ułatwi działanie austriackim firmom, które planują wejście na rynek międzynarodowy.

Naszym partnerem w Austrii jest DIALOGS GmbH – interdyscyplinarna firma konsultingowo-szkoleniowa o zasięgu międzynarodowym, działająca w obszarach Rozwoju Organizacji i Zarządzania Zasobami Ludzkimi (OD & HRM). Na jej czele stoją Lydia i Arnaldo Romanos-Hofer.

 

Więcej informacji oraz dane kontaktowe:

info.austria@develor.com, www.develor.at

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły