Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

Rynek pracownika z jakim mamy do czynienia w Polsce w ostatnich latach skłania firmy do znaczącego zwiększenia swojej aktywności w obszarze budowania wizerunku dobrego pracodawcy oraz dostarczania kandydatom wyjątkowych doświadczeń w procesach rekrutacji, aby zwyciężyć w toczącej się bitwie o najlepszych!

Miejsce: Golden Floor Centrum, ul. Sienna 39, Warszawa

Termin: 28.02 godzina 9:00 – 12:30

Temat Candidate Experience – Jak rekrutować wymagających Millenialsów?

Do 2025 ponad ¾ pracowników firm będą stanowić osoby z pokolenia Millenialsów. Nikt nie powinien się więc zastanawiać nad tym, że musimy dostosować nasze systemy rekrutacyjne do tej grupy. Niemniej jednak w praktyce okazuje się to dość trudne – zbyt kosztowne, mało efektywne, czy wreszcie odbierane wewnętrznie jako „przerost formy nad treścią”.
Na naszym spotkaniu poszukamy m.in. odpowiedzi na pytania:
Jak HR może zachęcić biznes do udziału w mniej typowej rekrutacji?
Jak zbalansować  efektywność procesu rekrutacji z zapewnieniem niezwykłych doświadczeń kandydatom?
Jak skutecznie włączyć w rekrutację promocję marki, czy wiedzę o firmie tak, aby nie zanudzić na śmierć potencjalnych pracowników?

 

Podczas naszego spotkania:

  • Przedstawimy wraz z naszymi gośćmi z PwC wyjątkowe case study – Time Shadow kontynuację wielokrotnie nagradzanej akcji rekrutacyjnej
  • Kolejny gość specjalny to nasz nowy klient Samsung, z którym opowiemy o innowacyjnej rekrutacji z elementami świata digital
  • Przeprowadzimy grę opartą o tablety pt „Stowarzyszenie SMART”
  • Zaprosimy jak zwykle do dyskusji i warsztatów związanych z zaangażowaniem kandydatów i kształtowaniem ich pozytywnego doświadczenia

Spotkania z cyklu Kawa z Develorem to nie tylko możliwość nabycia nowych umiejętności i wiedzy, a także świetna okazja do wymiany doświadczeń  z innymi reprezentantami działów HR różnych firm.

Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona (2 miejsca na firmę) i obowiązuje zasada kolejności rejestracji. Zapraszamy do zarejestrowania się poprzez wysłanie swojego imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych (tj. e-mail, telefon komórkowy) na adres mailowy klaudia.laskowska@develor.com lub telefonicznie +48 22 887 33 30.
Zapraszam serdecznie!

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły