Close
 Close

Develor International

Show all contacts
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Przeglądaj zasoby
  Contact Us

Grupa docelowa

  • Nowy pracownicy

Liczba uczestników

3-5 osób

Czas trwania

90 min/zespół

Doświadczenia pracowników
  • Szkolenia oparte na grach

Jakość i ilość przekazywanych informacji znacząco wpływa na krótkoterminowe zaangażowanie nowego współpracownika. Dlatego DEVELOR oferuje ujednolicony, oparty na grach proces wdrożenia nowych pracowników.

Optymalizacja procesu onboardingu jest osiągana dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii gier na tablety. Specjalna gra edukacyjna zaprogramowana na tablety obejmuje różne zadania i czynności, które należy wykonać na terenie firmy z udziałem innych nowo przybyłych, współpracowników lub przedmiotów wokół nich. Łączy w sobie elementy cyfrowe z mechaniką tradycyjnej gry ucieczki.

Employee Onboarding games

Celem gry jest zapoznanie uczestników z otoczeniem biznesowym, w którym działa organizacja. Działania zespołu zawodników opierają się na historii, wartościach, bezpieczeństwie i innych wybranych aspektach, których każdy nowy pracownik musi się nauczyć.

Ekscytujący, zabawny i wspierany technologią program integracyjny pozwala nowicjuszom lepiej zrozumieć firmę, ich pracę i współpracowników oraz zdobyć bardzo pozytywne i niezapomniane pierwsze doświadczenia.

Dzięki naszemu partnerowi, DEVELOR dysponuje całą technologią, sprzętem i ekspertami, aby opracować w pełni dostosowany, oparty na grach program wdrożeniowy dla Twojej firmy.

Potrzebujesz pomocy z Onboarding?

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

Powiązane rozwiązania

Related articles