Close
 Close

Develor International

Show all contacts
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

 • Please, type at least 3 characters in search input to find solutions.
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

 • Please, type at least 3 characters in search input to find resources.
Przeglądaj zasoby
  Contact Us

Grupa docelowa

 • Wszyscy pracownicy

Liczba uczestników

5 - 12

Czas trwania

2 x 90 min

Hybrydowy model operacyjny
 • Wirtualne szkolenie

Jak działać i współpracować, mając na uwadze zdrowie własne i innych? Jak zapobiec ponownemu wybuchowi pandemii, która w przypadku rozprzestrzenienia się wśród naszych współpracowników mogłaby poważnie zaszkodzić naszej firmie? Wiedza mniej więcej o środkach ostrożności, wiedza o nich źle lub po prostu ich zaniedbanie prawdopodobnie nigdy nie była tak niebezpieczna dla nas, naszych współpracowników, krewnych ani dla naszego biznesu.

Podczas naszego wysoce interaktywnego kursu online kładziemy podwaliny pod kulturę bezpieczeństwa i zdrowia, zarówno w zakresie postaw, jak i podstawowych zachowań. Uczymy tych konkretnych protokołów bezpieczeństwa, które pomagają zapewnić sobie nawzajem bezpieczeństwo po powrocie do miejsca pracy.

Podczas pierwszej sesji kursu skupiamy się na zrozumieniu i akceptacji konieczności stosowania środków ostrożności, a następnie poświęcamy czas na naukę i praktykowanie tak ważnych protokołów, jak prawidłowe używanie maski, zakładanie i zdejmowanie rękawic w sejfie. sposób, czyli jak radzić sobie z potencjalnymi zagrożeniami wynikającymi z dotykania różnych przedmiotów w biurze, takich jak dokumenty, listy, artykuły papiernicze.

COVID-Safety awareness

Podczas drugiej sesji zwróciliśmy uwagę na odpowiedzialność zbiorową i zbadaliśmy aspekty bezpieczeństwa w sytuacjach wymagających interakcji z kolegami – pracy przy biurku, przechadzania się po obszarach społeczności czy osobistego spotkania w sali konferencyjnej. Omawiamy również zasady i praktyki obsługi gości w naszym biurze bez powodowania jakichkolwiek niedogodności. I na koniec rozmawiamy o tym, jak sobie z tym poradzić i co zrobić z tymi, którzy łamią lub lekceważą zasady.

Cele szkoleni

 • zrozumienie przyczyn i znaczenia odpowiedzialnych, bezpiecznych dla COVID postaw i zachowań
 • poznanie konkretnych norm ostrożności dotyczących bezpieczeństwa osobistego, pracy z kolegami i gośćmi z zewnątrz

Tematy

 • Dlaczego musimy podejmować środki ostrożności? – Biologia i matematyka stojąca za wirusem z punktu widzenia bezpieczeństwa
 • Poziomy bezpieczeństwa
 • Indywidualne protokoły ostrożności – dystans fizyczny, mycie rąk, noszenie sprzętu ochronnego
 • Praca ze współpracownikami – praca przy biurku, w obszarach społecznościowych i na spotkaniach w sposób bezpieczny dla COVID
 • Przyjmowanie gości i gości w biurze – bez niedogodności dla siebie i swoich gości
 • Jak postępować, gdy widzimy, że ktoś łamie zasady?

Potrzebujesz pomocy z Bezpieczeństwo pracy - COVID?

Porozmawiajmy i razem wybierzmy właściwe rozwiązanie. Zostaw swoje dane a skontaktujemy się z tobą.

Powiązane rozwiązania

Related articles