Pokaż kontakty
  Kontakt    
  • Nastawienie
  • Przywództwo & Zarządzanie
  • Obsługa klienta, sprzedaż & negocjacje
  • Efektywność osobista & komunikacja
  • Teambuilding & współpraca
  • Assessment & Diagnostyka
  • Consulting & Coaching
  • Usługi
  Diagnostyka w organizacji

  Happy At Work

  Indywidualna diagnostyka

  Analiza CAPTain

  Indywidualna diagnostyka

  Development Centre (DC)

  Indywidualna diagnostyka

  Assessment Centre (AC)

  Indywidualna diagnostyka

  Feedback 360°

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby

  W większości firm okres gaszenia pożarów i przymusowej pracy z domu dobiega końca. Wszyscy zmierzamy do wyczekiwanego okresu ponownego uruchomienia działalności stacjonarnie. Osiągnięcie „nowej normalności” będzie dla wielu firm dużym wyzwaniem.
  W DEVELOR jesteśmy przygotowani na restart i szkolenia offline. Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Rozwoju w porozumieniu z Głównym Inspektorem Sanitarnym, możemy organizować już szkolenia stacjonarne, przestrzegając określonych zasad i reguł.
  Trenerzy DEVELOR Polska są w pełni przygotowani, aby prowadzić szkolenia offline bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Wyposażeni są w niezbędne przybory, a także posiadają wiedzę jak zminimalizować ryzyko zarażenia się i zmaksymalizować poczucie bezpieczeństwa. Podczas szkoleń stale monitorują i czuwają nad przestrzeganiem zasad i wytycznych oraz zachowaniem higieny. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

  Podczas szkolenia należy ustawić stoły tak, aby między uczestnikami był co najmniej 2-metrowy odstęp. Miejsca są specjalnie oznakowane i przypisane do danej osoby, uczestnicy nie mają możliwości samodzielnego wyboru dowolnego miejsca.


  Szkolenia prowadzone są dla mniejszych grup niż standardowo, w zależności od wielkości sali szkoleniowej.
  Na jednego uczestnika przypada min. 5m2.

   

  W miejscu szkolenia należy zapewnić odpowiednią ilość dozowników z płynem antybakteryjnym do dezynfekcji rąk dla uczestników szkolenia. W szczególności przy wejściu na salę szkoleniową, a także w bardziej newralgicznych miejscach jak recepcja, windy, wejście do toalet.

   


  Podczas szkolenia należy regularnie (kilka razy w ciągu dnia, a w szczególności przed i po szkoleniu) wietrzyć salę szkoleniową, a także dezynfekować blaty, krzesła, klamki, włączniki świateł i inne często dotykane przedmioty. Zarówno przed jak i po szkoleniu należy kompleksowo wyczyścić miejsce szkolenia, używając odpowiednich środków.

   

  Posiłki oraz napoje serwowane są bezpośrednio przez obsługę, nie ma możliwości korzystania z bufetu. Podczas spożywania posiłków, należy także zachować minimum 2 metrowy dystans.

   

   

  Jako międzynarodowa firma konsultingowo-szkoleniowa czujemy się zobowiązani do podnoszenia świadomości na temat ochrony zdrowia i nauczania norm i zachowań. Dbajcie o siebie w tych trudnych czasach, także poza salą szkoleniową, przestrzegając wytycznych Ministerstwa.

  MYJ RĘCE

  Dotykamy dłońmi wiele przedmiotów na których mogą być zarazki. Aby prawidłowo umyć ręce, myj je wodą
  z mydłem przez 30 sekund.

   

   

  UŻYWAJ PŁYNU DO DEZYNFEKCJI RĄK

  Gdy nie masz możliwości umycia rąk wodą z mydłem, używaj płynu antybakteryjnego. Staraj się jednak nie używać płynu zbyt często, szczególnie gdy masz na dłoniach skaleczenia.

   

   

  ZACHOWAJ DYSTANS

  Bezpieczna odległość to 2 metry. Dotyczy to całego budynku, włączając sale konferencyjne, stołówkę, łazienki i inne pomieszczenia.

   


  NOŚ MASECZKI

  Gdy tylko nie możesz zachować
  2-metrowego dystansu, noś maseczki zasłaniając usta i nos. Wymień maskę na nową gdy ta będzie już wilgotna.

   

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.


   Powiązane artykuły