Work-Life Balance

Skontaktuj się z nami!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

work-life-balance2

W jaki sposób spełnić wszystkie oczekiwania mając na wszystko zaledwie 24 godziny? Co oznacza „dobrze spędzony czas”? Czy jest to czas spędzony z rodziną? Program stara się odpowiedzieć na te pytania i pomaga pogodzić pracę zawodową z życiem osobistym. Nie ogranicza się on przy tym jedynie do ukształtowania nowego sposobu myślenia. Zapewnia także inne metody pokierowania swoim życiem.

CELEM SZKOLENIA jest wsparcie uczestników w dostrzeganiu i poszukiwaniu „dobrze spędzonego czasu”, będącego dla nich źródłem wartości i radości. Pomożemy uczestnikom odkryć, co może być dla nich odprężającym dodatkiem w pracy. Te orzeźwiające i inspirujące sytuacje mogą nawet prowadzić do doświadczania przepływu.

PUNKTEM WYJŚCIA jest analiza aktualnego stylu życia i dokładne rozpoznanie własnych źródeł inspiracji. Pozwoli to uczestnikom odkryć, jak skuteczniej realizować ważne cele w życiu zawodowym i osobistym. Program pozwala również poznać metody radzenia sobie ze stresem i odprężania się, dzięki którym uczestnicy mogą dążyć do większej harmonii w swoim życiu.

Na koniec tego programu, uczestnicy będą w stanie przygotować własny plan rozwoju i składające się na niego rozwiązania, opierając się na indywidualnej diagnozie. Zyskają też zdolność osiągania zdrowej równowagi między pracą a życiem osobistym.

Możliwe kolejne kursy

  • Motywacja 3.0 – wewnętrzna siła
  • Zarządzanie stresem
  • EQ – inteligencja emocjonalna
  • Asertywna komunikacja
  • Coaching indywidualny