TRUE MANAGER

Date: April 14, 2020 Category:


True Manager
jest zaawansowaną, interaktywną symulacją pracy managera. Uczestnik symulacji wciela się w rolę kierownika w pewnej firmie, w której ma za zadanie realizację postawionego mu celu biznesowego. Aby to osiągnąć musi: skutecznie motywować swoich pracowników i monitorować realizację zadań, ponadto analizować dane, podejmować decyzje i zarządzać kalendarzem, czyli wszystko to co towarzyszy codziennej pracy managera.

TRUE MANAGER to rozbudowany case biznesowy, który dość wiernie odwzorowuje biznesową rzeczywistość i wyzwania z jakimi mierzą się współcześni managerowie. Symulacja daje możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności w praktyce oraz pozwala
na „bezpieczne” popełnianie błędów, które w codziennym życiu mogłyby kosztować firmę i managera dużo więcej niż uszczypliwy komentarz wirtualnego trenera, który otrzymamy w grze.

SYMULACJA OPIERA SIĘ NA eksperckim modelu kompetencyjnym, który zawiera kluczowe kompetencje managerskie takie jak: zarządzanie, umiejętności analityczne, sprzedażowe
czy negocjacyjne, a także na stosowanych w szkoleniach, najbardziej popularnych teoriach i praktykach managerskich m.in. przywództwie sytuacyjnym Blancharda, coachingu w modelu GROW, udzielaniu informacji zwrotnych model SBI, czy teorii osobowości DISC.

Korzyści z punktu widzenia uczestnika:

🔹 Wciągająca fabuła osadzona w realiach biznesowych
🔹 Możliwość gry z dowolnego miejsca o dowolnym czasie (dostęp 24h/7dni)
🔹 Okazja do bezpiecznej implementacji wiedzy i nowych umiejętności
🔹 Natychmiastowa, rozwojowa informacja zwrotna
🔹 Możliwość wzbogacenia wiedzy poprzez materiały dodatkowe
🔹 Raport końcowy pokazujący mocne strony jak i obszary rozwoju