Team Doctor

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

insights-discovery-team-effectiveness2

Czasami zdarza się tak, że Twój do tej pory świetny i zgrany zespół zapada na jakąś dziwną chorobę. Ludzie snują się po firmie bez cienia uśmiechu, nikt głośno nie dyskutuje przy kawie, każde nawet najprostsze zadanie ciągnie się w nieskończoność, a o 17:00 w pracy nie ma już nikogo.

W takiej chwili pamiętaj, że jest ktoś kto może Wam pomóc – pora na Team Doctora!

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW

  • diagnoza „jednostki chorobowej”
  • możliwość przedyskutowania problemów zespołu w bezpiecznej atmosferze przy wsparciu doświadczonego trenera
  • przypisana recepta – czyli stworzenie planu naprawczego dla zespołu

SKRÓCONY OPIS WARSZTATU

Warsztat poprzedza wypełnienie przez cały zespół Kwestionariusza Rozwoju Zespołu – narzędzia on-line, które pozwala na wstępne określenie obszarów „chorobowych”. Najczęstszymi dysfunkcjami zespołów jest naruszone zaufanie, obawa przed konfliktem, brak zaangażowania lub dbałości o wyniki, których podłoże może być bardzo różne.
Dzięki dynamicznej i otwartej formule warsztatu zespół może pogłębić zdiagnozowane zagrożenia i wspólnie opracować najlepsze i akceptowalne przez wszystkich rozwiązania swoich bolączek.
Nasz trener – team doctor wspiera zespół narzędziami, moderuje dyskusje i dba o bezpieczeństwo i odpowiednią formę spotkania rozwojowego.

Elementem wieńczącym warsztat jest stworzenie przez zespół Planu Działania lub Kodeksu Współpracy, który pozwoli na skuteczną implementację przyjętych rozwiązań po powrocie do pracy.