Przygotowywanie profesjonalnych prezentacji

Date: July 4, 2013 Category: , ,

Skontaktuj się z nami!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

Presentation_Preparation_Head

Nasz program nauczy cię jak przygotowywać eleganckie prezentacje, które zmienią sposób myślenia i zachowania twoich słuchaczy. Nauczymy cię, w jaki sposób wyznaczać cele i planować przemówienia publiczne, skracać główne przesłanie i redagować slajdy. W trakcie trwania całego szkolenia przyświecać nam będzie zasada nadrzędności przekazywanej treści. Oznacza ona, że wprawdzie warstwa wizualna, czyli forma jest ważna, ale jest ona tylko środkiem wspierającym przekazywanie treści.

„NIE MIAŁEM CZASU BY NAPISAĆ KRÓTKI LIST,dlatego napisałem długi” – to słowa Marka Twaina. Świetnie tłumaczą one, dlaczego większość prezentacji jest nudna, czy wręcz żałosna. Dziś nie wystarczy już tylko doskonały pomysł. Dopiero sposób jego opakowania decyduje, czy przyciągnie on uwagę innych i pozwoli zebrać potrzebne do jego realizacji zasoby. Większość prezentujących prawie nigdy nie zastanawia się, jakiego rodzaju zmianę chce osiągnąć po stronie słuchających, lub robi to w niewystarczającym stopniu. Czy celem jest tylko przekazanie informacji, skłonienie do działania czy rozbudzenie w nich motywacji? Slajdy obfitujące w same wypunktowania i dane potrafią jedynie zmęczyć słuchaczy na tyle, że korzystając z ich nieuwagi prezentujący może zniknąć ze sceny.

W TRAKCIE TEGO PROGRAMU uczestnicy nabiorą wprawy w przygotowywaniu skutecznych prezentacji opierając się przy tym na analizie własnych prezentacji, ćwiczeniu i wprowadzaniu rozmaitych zmian.

Na koniec tego programu, uczestnicy będą w stanie zaplanować koncepcję prezentacji przekazującą zapadającą w pamięci treść.

Wcześniej ukończone kursy

Obsługa MS PowerPoint

Możliwe kolejne kursy

  • Klinika prezentacji
  • Przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji
  • Komunikacja zarządcza