Przeprowadzanie profesjonalnych prezentacji

Date: July 4, 2013 Category: , ,

Contact Us!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

Professional_presentation_Delivery_Head

Profesjonalna prezentacja przypomina flirt. Zaczyna się od zwrócenia na siebie uwagi, będącego jednocześnie formą wyrażania własnego „ja” i samorealizacji. Nauczysz się jak przykuwać i podtrzymywać uwagę swoich odbiorców i jak przeprowadzać prezentacje, które będą w stanie zmienić sposób myślenia i zachowywanie się słuchaczy.

MAMY ZALEDWIE KILKA SEKUND, BY ZACIEKAWIĆ INNYCH i jedynie dziesięć minut by utrzymać tę ciekawość. Później musimy zmienić temat, by zyskać kolejne dziesięć minut. Może to wytłumaczy dlaczego większość prezentacji składających się z wypunktowań i mało czytelnych wykresów szybko zaczyna nudzić słuchaczy.

UCZESTNICY SZKOLENIA NAUCZĄ SIĘ na przykładzie własnych, starannie przygotowanych prezentacji, jak świadomie korzystać z różnych kanałów komunikacji i jak odczytywać różne sygnały ze strony słuchaczy, by skupiać ich uwagę na sednie przekazywanej treści. Najważniejszą kwestią pozostaje to, co słuchacze zapamiętają na koniec prezentacji.

Na koniec tego programu, uczestnicy będą w stanie przeprowadzać profesjonalne, dynamiczne prezentacje inspirujące i zmieniające sposób myślenia i zachowania słuchaczy.

Wcześniej ukończone kursy

  • Przygotowywanie profesjonalnych prezentacji
  • Świadoma komunikacja

 

Możliwe kolejne kursy

  • Klinika prezentacji
  • Szkolenie dla trenerów: podstawy prowadzenia szkoleń