Umiejętności negocjacyjne [kurs zaawansowany]

Date: July 4, 2013 Category: ,

Skontaktuj się z nami!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

almafeju_header

Osoby, które często prowadzą negocjacje wiedzą, że niezależnie od starannego planowania mogą łatwo stracić przewagę i znaleźć się w niesprzyjającym dla siebie położeniu. Na dodatek, tego rodzaju sytuacje skutkują zwykle silnym stresem, konfliktami i niekorzystnymi umowami. Nasz program szkoleniowy kierujemy do zaawansowanych negocjatorów. Przedstawia on te metody, które pozwolą im unikać pułapek oraz reagować na taktyki stosowane przez doświadczonych negocjatorów.

CHYBA KAŻDY PAMIĘTA charakterystyczny manewr porucznika Columbo, który po pożegnaniu się z rozmówcą, już wychodząc odwracał się i grzecznie zadawał jeszcze jedno pytanie. W tym momencie podejrzani popełniali jakiś błąd, ponieważ zdążyli już odetchnąć z ulgą i rozluźnić się. To jedna z typowych sztuczek negocjacyjnych regularnie i skutecznie stosowana przez profesjonalnych negocjatorów. Chcąc uzyskiwać korzystne rezultaty w naszych negocjacjach musimy poznać stosowane wobec nas strategie i umieć się szybko do nich dostosowywać, unikając pułapek i kontrtaktyk.

ZAGADNIENIA TE omawiamy w czasie naszego szkolenia w bardzo praktyczny sposób. Każdy uczestnik przekonuje się, w jaki sposób świadome użycie tych metod może w konkretnych sytuacjach zwiększyć sprawność prowadzonych negocjacji i pozwolić osiągać wymierne efekty.

Na koniec tego programu, uczestnicy będą w stanie negocjować i świadomie realizować przygotowaną zawczasu strategię w kontaktach z dobrze przygotowanymi zawodowymi negocjatorami, unikając typowych pułapek oraz realizując założone cele.

Wcześniej ukończone kursy

Umiejętności negocjacyjne – kurs podstawowy Develor

Możliwe kolejne kursy

  • Negocjacje cenowe
  • Zarządzanie klientami strategicznymi