Motywacja 3.0 – wewnętrzna siła

Date: July 4, 2013 Category: ,

Skontaktuj się z nami!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

motivation-30-the-inner-power2

Jeśli chcemy, by zobojętnienie zastąpiła jakaś forma zaangażowania musimy zapewnić naszym współpracownikom zaufanie, sukces, autonomię i możliwość wzięcia na siebie odpowiedzialności. Ten program, oparty na najnowszym modelu motywacyjnym, pomaga przywódcom znaleźć klucz do wewnętrznej motywacji pracowników.

SEDNEM TEGO KURSU, po zwięzłym wprowadzeniu teoretycznym, jest tworzenie atmosfery pracy kluczowej z punktu widzenia doskonałych wyników. Wszystko to bazuje na modelu Motywacja 3.0. Chodzi o stworzenie warunków, które pozwolą otworzyć się naszym pracownikom: działać w kierunku realizacji celów/marzeń, stawać się nowatorskimi oraz pobudzać ich uśpioną kreatywność.

PRACOWNIK MOTYWOWANY WEWNĘTRZNIE lubi swoją pracę, dlatego daje z siebie wszystko na co go stać. Największym wyzwaniem dla przełożonego jest znalezienie miejsc, w których stykają się zaangażowanie pracownika i cele biznesowe firmy. W dążeniu do znalezienia tych miejsc, które uwalniają pozytywną energię, łączymy w ramach tego programu elementy kształtujące nastawienie i rozwijające umiejętności oraz najnowsze metody warsztatowe.

Na koniec tego programu, uczestnicy będą w stanie pobudzać motywację wewnętrzną i tworzyć warunki pracy pozwalające osiągać lepsze rezultaty i większe sukcesy zarówno przełożonemu, jak i pracownikowi.

Możliwe kolejne kursy

  • EQ – inteligencja emocjonalna