Innowacyjny teambuilding

Date: November 18, 2013 Category: ,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

osoba kontaktowa (required)

E-mail (required)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

FUN HUNTERS Innowacja w teambuildingu

ZAPRASZAMY NA STRONĘ www.funhunters.pl
Z ogromną pasją realizujemy projekty szkoleniowo-integracyjne. Nasz zespół tworzą trenerzy wywodzący się z różnych obszarów specjalizacji: psychologowie, animatorzy, pasjonaci gier, filmowcy. Ta różnorodność stanowi naszą siłę i sprawia, że organizowane przez nas spotkania i wyjazdy cechuje oryginalność, niepowtarzalność oraz pozytywny nastrój, którym z radością zarażamy uczestników.

Bawiąc – Uczyć!* Jesteśmy głęboko przekonani, że w warunkach świetnej zabawy można skutecznie nabywać nową wiedzę i umiejętności.

SPECJALIZACJA – koncentrujemy się na wąskiej dziedzinie szkoleń i działań integracyjnych ukierunkowanych na doskonalenie i rozwój zespołów.

DOSTOSOWANIE – dokładnie badamy potrzeby i KAŻDY program jest szyty na miarę klienta. Konwencja szkolenia może być podobna do realizowanych przez nas wcześniej, ale zastosowane ćwiczenia, gry oraz specjalne atrakcje są zawsze odpowiedzią na potrzeby klienta.

EFEKTYWNOŚĆ – dzięki grom scenariuszowym można zrealizować wiele celów jednocześnie od świetnej zabawy będącej nagrodą dla pracowników po uświadomienie zespołowi specyfiki pracy w grupie, czy zasad skutecznej komunikacji. Po szkoleniu klient otrzymuje raport na temat mocnych i słabych stron zespołu oraz jego potrzeb.

NIEPOWTARZALNOŚĆ – stosujemy oryginalne rozwiązania i metody szkolenia – od gier scenariuszowych po mało znane w Polsce, a z powodzeniem stosowane na świecie treasure hunts, adventure trips, murder mystery games – stanowiące odpowiedź na coraz większą niechęć uczestników zarówno do stacjonarnych szkoleń jak i sztampowych spotkań integracyjnych.

Możemy przygotować dla Państwa zarówno kilkugodzinną zabawę w terenie, jak i kilkudniową grę szkoleniową. Wszystko zależy od Państwa potrzeb.