Growth Mindset

Date: May 26, 2020 Category: ,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

osoba kontaktowa (required)

E-mail (required)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

Jak chcesz zobaczyć siebie i kulturę pracy w swojej organizacji?

Half-glass

  • Jesteś otwarty i gotowy na nowe wyzwania, czy raczej starasz się ich uniknąć?
  • Utrzymujesz się w obliczu niepowodzeń, czy raczej łatwo się poddajesz?
  • Jesteś gotowy i zdolny do podjęcia dodatkowego wysiłku, aby zdobyć i osiągnąć więcej?

Nasze podejście do powyższych punktów zależy oczywiście od naszej postawy. Ale w jaki sposób możemy stworzyć bardziej konstruktywną postawę? To wszystko jest określane przez naszą mentalność i wewnętrzne nastawienie (Mindset), czyli to czy wierzymy, że możemy  się uczyć i rozwijać (Growth Mindset), czy też, że uznajemy, iż nasze cechy i umiejętności są statyczne (Fixed Mindset).

Teoria Fixed and Growth Mindset Carol S. Dweck pomaga menadżerom i pracownikom odkryć ich punkt widzenia jaki sobie zaadaptowali, ich “sposób myślenia – mindset”, który wpływa głęboko na ich potencjalną realizację i rozwój.

Podczas warsztatu Growth Mindset autorstwa Develor, menadżerowie i pracownicy dowiadują się, jak świadomie tworzyć własne postawy podczas uczenia się, jak to ogranicza lub rozszerza ich możliwości rozwoju i myślenia.

Ten warsztat aktualnie jest jednym z najpopularniejszych naszych warsztatów rozwojowych i może być punktem wyjścia zarówno rozwoju przywództwa lub sprzedaży, ale także projektów, które mają na celu poprawę jakości obsługi klienta. Uczestnicy ćwiczą i otrzymują, przejrzyste i praktyczne wskazówki, w jaki sposób przerwać podejście dotychczasowego sposobu myślenia (Fixed Mindset) i jak wzmocnić odwagę biznesową i pozytywne nastawienie.

Jesteśmy przekonani, że głównym przesłaniem C.S. Dweck jest to, że inteligencję i osobowość można rozwijać, a nie że posiadane cechy i inteligencja są jedynie nabytymi i niezmiennymi.

Jeśli widzisz ludzi wokół Ciebie, którzy widzą ryzyko i wysiłek jako potencjalne prezenty swoich niedoskonałości, ujawniając przy tym, że przychodzą one tylko na chwilę, bądź tym, który doprowadzi do ich zmiany.

TWOJE KOMPETENCJE NIE SĄ WYRYTE W KAMIENIU! Mocno wierzymy w przekaz Calor Dweck, mówiący o rozwoju inteligencji i osobowości, a nie niezmiennie zakorzenionych cechach. Nasz warsztat budujemy w oparciu o tą ideę, rozwijając zdolności naszego mózgu do uczenia się i rozwiązywania problemów, tworząc nasze przekonania i postawy poprzez praktykę.

TEORIA FIXED AND GROWTH MINDSET pomaga menadżerom i pracownikom odkryć, że zmiana ich punktu widzenia jest możliwa, a ich sposób myślenia wpływa na potencjalną realizację i rozwój. Podczas warsztatów uczestnicy otrzymują praktyczne i przejrzyste wskazówki, w jaki sposób rozpoznać i przełamać dotychczasowe myślenie oraz jak wzmocnić odwagę biznesową wraz z pozytywnym nastawieniem. Warsztat jest często punktem wyjścia zarówno rozwoju przywództwa lub sprzedaży, ale także projektów, które mają na celu poprawę jakości obsługi klienta, ponieważ tworzy niezbędny poziom energii do zmiany.

 

Tematy

 • Model roli, motywujące przykłady
 • Myślenie Growth vs. Fixed
 • Dziedzictwo
 • Kluczowe motywatory
 • 3 typy zadań
 • Filozofia Ryby
 • Zmiana sposobu myślenia z Fixed na Growth
 • Wpływ myślenia Growth na pracę

Na koniec tego programu szkoleniowego, uczestnicy będą potrafili zmienić, jak i zachować swój sposób myślenia w podejściu Growth, ale także pomóc innym dokonać takiej zmiany, przy użyciu pełnego i rosnącego potencjału, który pozwoli im na spełnienie swoich celów w pracy, która stanie się dla nich przyjemnością, a także zwiększą swoją samorealizację.