FOCUS CHALLENGE

Date: January 14, 2019 Category: ,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

osoba kontaktowa (required)

E-mail (required)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

Wysoki poziom komunikacji jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów w zespole. Oprócz umiejętności i doświadczenia każdego z członków to dzięki doskonałej komunikacji a także umiejętności wywierania wpływu, zespół jest zdolny osiągać wybitne sukcesy.

Focus challenge to gra, która usprawnia komunikację oraz współpracę w zespole, w środowiskach zorientowanych na skuteczną realizację zadań. Wymaga myślenia ponad silosami oraz odwagi i zachowań liderskich.

Gra Focus Challenge jest oparta na doświadczeniach, które pozwalają na zrozumienie i rozwój umiejętności managerskich oraz identyfikację własnych wzorców zachowań w pracy
a także innych pracowników czy identyfikację umiejętności
i mocnych stron a także „pułapek”, w które często dajemy się złapać. Dzięki grze uczestnicy poznają nowe i bardziej skuteczne wzorce, dopasowane do ich indywidualnego stylu.

Podczas gry uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, które będą musiały wykonywać różnorodne zdania aby osiągnąć cel w określonym czasie. Każde zadanie wymaga wykorzystania innych umiejętności i ścisłej współpracy graczy.

Focus Challenge kładzie nacisk na planowanie i inteligentną priorytetyzację oraz komunikację. Pokazuje jak patrzeć
na wyzwania z szerszej perspektywy. Uczy zasad współpracy w zespole oraz pomiędzy, a także jak przejąć inicjatywę. Doświadczenie gry połączone jest z ustrukturyzowanym omówieniem.

TEMATY

  • Planowanie
  • Inteligentna priorytetyzacja
  • Komunikacja
  • Współpraca w zespole
  • Przejmowanie inicjatywy – proaktywność
  • Przywództwo współdzielone
  • Myślenie anti-silo

AGENDA:

30 minut wprowadzenie

30 minut doświadczenie

30 minut refleksja

(+opcjonalnie 60 minut – moduł szkoleniowy –  wybrane narzędzie skutecznego działania.

Na koniec tego programu, uczestnicy będą potrafili skutecznie komunikować się między sobą, inteligentnie planować swoja zadania, priorytetyzować,  zidentyfikować swoje mocne strony i umiejętnie je wykorzystać.