Expresso training

Date: November 4, 2013 Category:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

insights-discovery-colourful-leadership2

CYKL MIKRO-WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH DLA TWOJEGO ZESPOŁU

Korzyści dla zespołu

  • Doskonalenie wybranych umiejętności podczas krótkich i intensywnych spotkań warsztatowych uzupełnionych e-learingiem
  • Możliwość dostosowania programu całkowicie do potrzeb zespołu
  • Rozwój kompetencji podczas regularnych spotkań, między którymi zespół ma czas, by wcielić zmiany w praktyce zawodowej i omówić efekty podczas następnego spotkania
  • Bieżąca informacja zwrotna od zespołu i trenerów prowadzących

Opis

Jeśli szukasz cyklicznego wsparcia rozwojowego dla swojego zespołu, które będzie dobrze dobrane do potrzeb i nie zajmujące całych dni, to ta usługa jest właśnie dla Ciebie i Twojego teamu. Expresso training to nowatorska formuła oszczędzająca czas, bazująca na powtarzalności i wiedzy serwowanej w małych “porcjach”. Każdy moduł projektu rozwojowego to około 3 godzinne spotkanie, poświęcone najczęściej doskonaleniu jednej konkretnej umiejętności.
W trakcie cyklu uruchamiamy specjalną grupę społecznościową, dzięki której uczestnicy mogą komunikować się ze sobą i trenerami – komentować na bieżąco warsztaty, dzielić sie wiedzą, a także otrzymywać dodatkowe zadania od trenerów lub uzpełniające szkolenia materiały.

Dzięki Expresso Training oszczędzamy koszty, gdyż spotkania mogą odbywać się w miejscu pracy, przy kawie i rozpoczynać lub kończyć dzień pracy, tak aby uczestnicy nie musieli na kilka dni porzucać swoich obowiązków, jak ma to miejsce przy tradycyjnych szkoleniach.

Podstawowy cykl Expresso Training zawiera 6 spotkań z możliwością przedłużenia całości o kolejne spotkania, w zależności od dalszych potrzeb. Każde takie spotkanie trwa około 2-3 godzin i jest specjalnie przygotowane na potrzeby grupy. Cykl poprzedza analiza potrzeb zespołu, na podstawie której budowany jest program Expresso Training.