fbpx

Assessment i Development Centre (AC/DC)

Skontaktuj się z nami!

Osoba kontaktowa (wymagane)

E-mail (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Enter the code below:

Assessment-Centre2

Czy stać cię na popełnianie błędów? Czy jesteś pewien, że masz odpowiednich ludzi? Czy zależy ci na niskiej rotacji personelu? Jeśli tak, to nie czytaj dalej, ponieważ ocena zintegrowana została stworzona z myślą o kimś, kto tak nie uważa.

Assessment Centre (AC) obejmuje przeprowadzenie rozmaitych działań pozwalających przewidzieć wyniki kandydatów. Daje ona szansę zbadania i sklasyfikowania osób ubiegających się o pracę, które na podstawie lektury ich życiorysów oceniasz jako bardzo do siebie podobne. Ponadto, skutecznie przeprowadzona ocena zintegrowana poprawia wizerunek marki twojej firmy.

OCENĘ ZINTEGROWANĄ JAKO METODĘ WYBORU KANDYDATÓW NA PRACOWNIKÓW STOSUJE ŚREDNIO JEDNA TRZECIA FIRM. Jest ona narzędziem diagnostycznym badającym zachowania – znormalizowanym procesem oceny poziomu wybranych kompetencji, wykorzystującym w celu rekrutacji ćwiczenia indywidualne i zespołowe osadzone w określonych warunkach i obserwowane przez specjalnie do tego celu przygotowanych asesorów. Wyjątkowość podejścia Develor do tego narzędzia polega na bardzo znacznym zaangażowaniu klienta, dużym zróżnicowaniu i szczegółowości ćwiczeń oraz wygodnej w użyciu informacji zwrotnej. Proces rozpoczyna się od zdefiniowania profilu stanowiska, a kończy udaną rekrutacją.

Na zakończenie całego procesu sprzedstawiciele działu personalnego i kierownicy liniowi otrzymują ogólny raport podsumowujący oraz popartą konkretnymi przykładami ocenę kandydatów, natomiast sami uczestnicy otrzymują indywidualne raporty i oceny.