• 13 maja - Action Learning
Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

  Pokaż kontakty
  Magazine  

  Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
  Przeszukaj usługi

  Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
  Przeglądaj zasoby
    Kontakt

  W zawiązku ze zbliżającym się Światowym Dniem Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy, który corocznie odbywa się w dniu 28 kwietnia zachęcamy do rozważenia kilku propozycji z naszego portfolio, które mogą Państwo wykorzystać w krzewieniu kultury świadomości bezpieczeństwa w miejscu pracy w angażującej i sprawdzonej formie.

  ŚWIADOMOŚĆ BEZPIECZEŃSTWA PRACY (SAFETY AWARENESS) 0,5 DNIOWE WARSZTATY

   

  Nasz program zmienia nastawienie pracowników wobec bezpieczeństwa pracy oraz ustanawia system planowania i analiz działalności zarządzania ryzykiem. Program prowadzi do stworzenia warunków, które minimalizują ryzyko błędu i kształci ludzi do myślenia i działania, w taki sposób aby uniknąć problemów, które są w większości stałe.

  Więcej o programie <klik>

   

  EVENT FIRMOWY – BEZPIECZEŃSTWO PRACY POŁĄCZONE Z INTEGRACJĄ ZESPOŁU

  Projektujemy wydarzenia, które w formie zabawy mają uczulić uczestników na aspekty związane z bezpieczeństwem, rolę odpowiedzialności za siebie i innych, udzielania informacji zwrotnej, czy unikania kultury obwiniania. W ramach takiego 0,5-1 dniowego wydarzenia formy warsztatowe przeplatamy z quizami, oraz wyzwaniami w których cała grupa tworzy wspólne dzieło jednocześnie zwracając uwagę na aspekty bezpieczeństwa.

  Przykładowe wyzwanie stosowane w tego typu eventach <klik>

   

  Pomagamy zrozumieć uczestnikom, że przepisy bezpieczeństwa są dla nich, a nie przeciwko nim, a ponadto możemy pomóc im zrozumieć, że za rozwój wypadków odpowiedzialny jest błąd człowieka, w większości przypadków mogą zostać wyeliminowane z zachowaniem uwagi i świadomego zachowania. Wszystko serwujemy w atrakcyjnej i angażującej formie.

  W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu: klaudia.laskowska@develor.com

  Obsługa działań hybrydowych

  Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

   Powiązane artykuły