Zamknij
 Zamknij

Develor Polska

Pokaż kontakty
Magazine  

Znaleziono w sekcji usługi i rozwiązania

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać rozwiązanie
Przeszukaj usługi

Znaleziono w zasobach

  • Wpisz 3 pierwsze litery, aby wyszukać w bazie wiedzy
Przeglądaj zasoby
  Kontakt

W przyszłym tygodniu wyjątkowo nie spotkamy się z Wami podczas K@wy z Develorem. Wciąż jednak możecie dołączyć do naszego międzynarodowego wydarzenia 22 września (godz. 15:30) – tematem spotkania będzie motywacja i zaangażowanie pracowników w czasach pandemiiZAPISY

W związku z międzynarodowym wydarzeniem, nasza rodzima k@wa z Develorem odbędzie się dopiero 1 października. Do Was należy wybór tematu.
Proponujemy trzy tematy, opisane poniżej. Głosować możecie używając naszej ankiety

Kiedy słyszymy innowacyjne przywództwo prawdopodobnie większość z nas bez wahania wskaże Elona Muska – seryjnego przedsiębiorcę, twórcę firm takich jak PayPal, Tesla, SpaceX i SolarCity. Elon ciągle nas zaskakuje, proponując pomysły zmieniające nasze dotychczasowe myślenie o (wszech)świecie. Zapraszamy na webinar, którego osią będzie 5 lekcji inspirowanych jego działaniami!

 

Emocjonująca gra scenariuszowa łącząca intrygę kryminalną z zadaniami team buildingowymi online Zapraszamy uczestników do udziału w tajnym programie rekrutacji agentów spośród kadr biznesowych. Agenci wcielają się w śledczych i pokonują kolejne wyzwania online.

 

 

Twoje kompetencje nie są wyryte w kamieniu! Mocno wierzymy w przekaz Carol Dweck, mówiący o możliwości rozwoju inteligencji i osobowości, a nie niezmiennie zakorzenionych cechach. Podczas spotkania podzielimy się praktycznymi wskazówkami jak zmienić i utrzymać sposób myślenia na poziomie Growth? W jaki sposób zwiększyć poczucie osobistego spełnienia? A także w jaki sposób pomóc innym w osiągnięciu poziomu Growth?

Obsługa działań hybrydowych

Pobierz najnowszy e-book pełen sprawdzonych wskazówek, jak działać w zespole hybrydowym.

Powiązane artykuły